Wpis z mikrobloga

Spokojnie, to akurat płyta podłogowa Forda Focusa - mało gniją.


@Rachey: ach ta wiara. W tych modelach natomiast dość często trzeba było malować dach ze względu na odpryski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maximuss: #!$%@? ludzie co macie do tych mazd xD jak dbasz tak masz ja jeszcze rok temu jeździłem 3 z 2007 z najbardziej awaryjnym silnikiem 2.0tdi. I #!$%@? zero rdzy zero problemów a tak wgl to tęsknie za tym autkiem.
  • Odpowiedz
Spokojnie, to akurat płyta podłogowa Forda Focusa - mało gniją


@Rachey: spoko, ale taka "chińska tortura" zakwalifikuje przynajmniej dach do ponownego lakierowania
  • Odpowiedz
Avia to osiedle dla dobrze zarabiających programistów? xD chyba dla studentów dorabiających w H&M albo kredyciarzy na 40 lat XD


@Kml93: Programiści nie biorą kredytów na 30 lat? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@studentasp fuszerki fuszerkami ale ciekawi mnie ta kwestia infrastruktury. Nie mieszkam tam ale z mojego punktu widzenia jest masa maluch lokali i żadnego dużego. Efektem jest oierdyliard sklepików i usług (jak w budynkach dasty od strony Dąbrowskiej) i żadnego dużego molocha typu Lidl czy biedra. Wieczorem ludzie się kręcą a obok na osiedlu które dobrze znam czyli 2pulku życie widać tylko obok Aldi i biedry (pomijam kwestie ekonomiczne napychania monopolistów). Co do
  • Odpowiedz