Wpis z mikrobloga

#siatkowka Denerwuje mnie komentarz dzisiaj na polsacie. Z reguly jestem fanem pary drzyzga/swędrowski ale denerwuje mnie deprecjonowanie przeciwnikow, porownywanie ich do zespolu juniorow. Popelniali błędy ale to zawodnicy w wiekszosci bardzo utalentowani. Gwozdz Sadaata jeden z lepszych jakie widzialem w tym turnieju. Ja wiem że mecz nie powala ale tak narzekać?
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: z musu oglądam na TVP i w sumie to nie tęsknię. Ta para jakoś mi nigdy nie pasowała; Drzyzga fajnie wypadał kiedyś w komentarzu meczów plusligi z innymi kolegami, jakoś bardziej na luzie, dużo niuansów tłumaczył. Mam czasem wrażenie, że Swędrowski na siatce nie zna się jakoś fenomenalnie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hadzik: Dziękuję, za ten wnikliwy komentarz : P
Dla mnie p. Tomasz to troche polski Reggie Miller; 99,9% rzeczy które mówi to po prostu zdawanie radiowej relacji. Chociaż bardzo go cenie za emocje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lohengrin: zna bardzo dobrze realia plusligi i reprezentacje. Przypadlosc jaka sie przydarzyla swędrowskiemu, drzyzdze, lepie itd. czyli trochę mała znajomosc zawodnikow z lig innych niz plusliga i deprecjonowanie zawodnikow ktorych np. po prostu nie kojarzą. Nie jest to złe bo coś za coś, ale dzisiaj nie bylo to ciekawe
  • Odpowiedz
@Arw165: cały czas coś kombinują z mikrofonem, słychać każde dotknięcie i chuchnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyzwyczajony jestem do komentarza panów z polsat sport, ale chyba też przerzucę sie na tvpis
  • Odpowiedz