Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki z #warszawa macie może jakieś ciekawe atrakcje lub miejsca, gdzie można zabrać dziewczynę w niedzielę? Szukam inspiracji, ogólnie w sobotę idziemy do Łazienek Królewskich, a później kino(o ile będę coś grały bo na razie to widzę repertuar tylko do czwartku wszędzie). W niedzielę myślałem o muzeum Iluzji oraz o AleZebrze(sama wyraziła chęć, żeby pograć i wygrać trochę ticketow).
Macie może jakieś inne miejsca warte polecenia?
Całą niedzielę mamy do wykorzystania, myślę jeszcze może nad zoo
  • 13
@Xali: Niewidzialna wystawa lepsza niż muzeum iluzji ;)
Jak się ściemni polecam jakąś knajpkę z widokiem na lewy brzeg Wisły, fajnie oświetlone centrum miasta wygląda. Jak planujecie zoo to i tak będziecie po dobrej stronie.

Nie wiem czy wznowili oprowadzanie, ale zwiedzanie stadionu narodowego od środka też jest zaskakująco ciekawe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka: teraz odswiezylem, i tak zamieniam zamiast muzeum Iluzji, masz może jakiś taki lokal do polecenia? Tylko raczej byśmy mogli pójść w sobotę wieczór, przed kinem, więc dobre połączenie by się z kinem przydalo albo obok kina
@Xali: Nie kojarzę niestety, u mnie głównie kebsy i burgery wjeżdżają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bliżej centrum coś podobnego to hala gwardii, coś tam kiedyś nawet jadłem ale już nie pamiętam co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scorpio412: okej, dzięki wielkie - jakbyś miał jeszcze jakieś miejsca godne polecenia to chętnie sprawdzę. A hala koszyki akurat bardzo mi się podoba, myślę, że wybierzemy się na obiad i każdy znajdzie coś dla siebie