Wpis z mikrobloga

Jak dzielicie ,z własnych doświadczeń a nie z literatury, poziomy egzystencji świadomości. Ja to rozumiem tak:
1. Świat fizyczny to tutaj gdzie jest czas materia przestrzeń.
2.Astral - Zazwyczaj w czasie snu świadomego bądź nie. Podobny do fizycznego ale z licznymi anomaliami, przy świadomej kontroli w pełni kontrolowany w każdym aspekcie.
3.Wyższy astral -podobny do fizycznego ale tworzony przez wszystkich. Przy świadomej kontroli możliwe kontrola licznych aspektów ale nie pełna w odniesieniu do innych istot. Tutaj mozna sie świadomie spotkać i kontaktowac. Z innymi jednostkami. Znajomymi ze swiata fizycznego i innymi.
3. Eter - kompletna ciemność z ciałaimi eterycznymi świadomych istot. Ciała ludzi wyglądają jak zbudowanie ze swiatła, widać kanały energetyczne, blokady i zabrudzenia oraz zaburzenia w przepływie energii.
4. Matryca - ciągle drga. Przy wejściu głęboki niski dźwięk. Wydaje się być złożona z fal małych trójkątów. Niesamowite kolory trudne do opisania. Głębia i zakres barwowy nieopisywalny zwykłym językiem. Brak czasu i przestrzeni. Brak ciała. Wizja świata 360 dookoła. Sama świadomość. Brak mowy. komunikacja na poziomie czucia.
5. Wyższy poziom jest. Ale nigdy nie udało mi się przebić. Przy 2 próbach które podjąłem nieprzyjemny powrót z piskami w uszach.

Proszę podzielcie się ze mną swoim rozumieniem tych spraw.

#oobe #ezoteryka #mistycyzm #
  • 8
@microtv: Według przykazań poziomów egzystencjonalnych jest 12. Ludzie są na poziomie 3, niektórzy bardziej rozwinięciu ludzie są na 4. Budda, Kryszna itd. są na poziomie 6. Jezus na poziomie 7. Od poziomu 9 już nie ma możliwości dokonania nawet w najmniejszym stopniu opisu egzystencji.

Tak jak piszesz, nie da się, będąc w obecnym wcieleniu, zajrzeć do poziomu wyższego niż 5.
@microtv: @microtv: tak jak damianero mowi 12 poziomow, a dochodzi to jeszcze do 17, 18

#!$%@? i nie warto sie zastanawiac, bo wracajac tutaj nie wiem czy jest mozliwosc ogarniecia tego majac za blokade cos tak poteznego jak twoj mozg platajacy ci codziennie figle.
@maze: jak moge to codziennie czasami zasne, ale staram się codziennie, u mnie to zalezy od humoru co niektorzy mowia ze dieta duzo pomaga ale u mnie tylko od humoru i poziomu zmeczenia, gdy jestem zbyt zmeczony to zasypiam i nie udaje mi sie zachowac swiadomosci.