Wpis z mikrobloga

STWORZENIE PZPN

1 Na początku Boniek stworzył PZPN. 2 Polska piłka zaś była bezładem i pustkowiem: beton był nad powierzchnią bezmiaru boisk, a Duch 2 Bońka unosił się nad boiskami.
3 Wtedy Boniek rzekł: «Niechaj się yyy stanie PZPN!» I stał się PZPN. 4 Boniek widząc, że PZPN jest dobry, oddzielił go od betonu. 5 I nazwał Boniek PZPN dobrem, a beton nazwał złem.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień pierwszy.
6 A potem Boniek rzekł: «Niechaj powstanie szkoła ... trenerów w Białej... Podlaskiej, brawo Romku, w środku lubelskich zadupiów i niechaj ono oddzieli bogatych trenerów od biednych!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił trenerów z funduszami od tych biedniejszych; a gdy tak się stało, 8 Boniek wyznaczył Stefana Majewskiego na szefa szkoły.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi.
9 A potem Boniek rzekł: «Niechaj zbiorą się trenerzy spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże program szkolenia !» A gdy tak się stało, 10 Boniek nazwał ten program Pro Junior System. Boniek widząc, że myśmy jako związek zrobili dobrą robotę, 11 rzekł: «Niechaj ziemia wyda chłopców utalentowanych, co dzięki PRO JUNIOR SYSTEM będą się przebijać w klubach esktraklasy». I stało się tak. 12 Ziemia wydała młode talenty: Modera, Kozłowskiego, Karbownika co dzięki pro junior system grali w ekstraklasie i byli sprzedawani za grube miliony do Brajton(Niesamowita historia - Smoku)
13 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień trzeci.
14 A potem Boniek rzekł: «Niechaj powstaną patomejweni, chwalący związek jak sklepienie nieba, aby oddzielali PZPN od Laty, aby wyznaczały nowe yy składy; 15 aby były ciałami działającymi na chwałę yyyy PZPN». I stało się tak. 16 Boniek uczynił dwie duże redakcje: Kanał Sportowy rządzący youtubem i przeglad sportowy rządzący prasą 17 I umieścił ich Boniek na rynku medialnym, pod komendą Janusza Basałaja aby chwaliły PZPN; 18 aby tworzyły dobry PR ku chwale PZPN, A dziennikarze powiedzieli Bońkowi, że zrobił dobrze.
19 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień czwarty.
20 Potem Boniek rzekł: «Niechaj się zaroją boiska ekstraklasy od świetnych piłkarzy, a kluby grają w Czempions Lig» 21 Tak stworzył Boniek silną ligę, w której grały gwiazdy a kluby remisowały z Realem w Czempions Lig. Boniek słysząc od klakierów, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Wygrywajcie Czempions Lig tak jak ja w... Juventusie, bravo Romano».
23 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień piąty.
24 Potem Boniek rzekł: «Niechaj Polska ziemia wyda drużynę, złożoną z yyyy świetnych zawodników, którzy grają w silnych, europejskich... klubach» I stało się tak. 25 Boniek uczynił różnych piłkarzy. I klakierzy powiedzieli Bońkowi, że byli dobrzy. 26 3A wreszcie rzekł Boniek: «Uczyńmy człowieka, który obejmię te drużynę tak dobrego jak ja kiedyś, i niech ta drużyna będzie dobra tak jak yyy Ja»
27 Stworzył więc Boniek reprezentację na swój obraz,
na obraz Bońka go stworzył:
stworzył trenera i drużynę.
Po czym Boniek im błogosławił, mówiąc do nich: «Wyjdźcie z grupy na EURO». 29 I rzekł Boniek: «Oto wam daję trenera, którego sprawdziłem i popytałem jakie ma metody a wszyscy: ZIBI TOP, SOUSA TOP. 30 I stało się tak. 31 A Boniek widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień szósty.

Zapraszam do obserwacji, jest możliwe przerobienie znaczy sie stworzenie Ewangelii Mateusza(Klicha/Borka)

#reprezentacja #mecz #testamentreprezentacji #kanalbekowy #kanalsportowy
JeffreyLebowski - STWORZENIE PZPN

1 Na początku Boniek stworzył PZPN. 2 Polska pił...

źródło: comment_1624290303sYpHjsp5BrkpcCznFJ1xWR.jpg

Pobierz
  • 2