Wpis z mikrobloga

Mam do podjęcia bardzo trudną decyzję zakupową. Mam bratanka, który w środę skończy 9 lat i myślałem nad jakimś lego, ale kompletnie nie mam pojęcia co kupić. Młody lubi grać w Fortnite, Rocket League i Minecraft i myślałem o jakimś zestawie właśnie z MC. Chociaż patrząc po cenach tych zestawów zastanawiam się czy warto, bo stosunek ceny do ilości elementów mają słaby. A z drugiej strony nie chciałbym wydawać dużych pieniędzy, gdyby się jednak okazało, że Lego to nie było to.
Co byście poradzili w takiej sytuacji?
#lego
  • 28
  • Odpowiedz
@hoppek: Może speed champions? Bardzo wdzięczna seria a za 60£ nawet większy zestaw weźmiesz

Chyba, że właśnie creatory 3 w 1 bo większa bawialnosc i możliwość budowy wielu rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@uciti: SC też rozważam, chociaż najlepiej byłoby kupić coś, co byłoby bawialne. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy młody jeszcze jakimiś zabawkami się bawi, bo jemu tylko gry i konsola w głowie
  • Odpowiedz
  • 0
@hoppek imo bratanek, który spędza czas na gierkach nie będzie się bawił LEGO. Jak już chcesz coś kupić, to tylko żeby złożył i ustawił na półce. Przetestowane na 2 kuzynach, więc pomiar może nie być zbyt miarodajny. ;)
  • Odpowiedz
£60

@hoppek: śmiało kupisz w tej cenie LEGO Minecraft 21169 - Pierwsza przygoda. Jeśli lubi MC to choćby nie wiem co tam było za fakt że to Minecraft będzie +10 do radochy, kupuj :)
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly: To zamawiać ten? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę go kupić poniżej ceny katalogowej, więc w sumie dobra opcja się wydaje :D ogółem to nie mam bladego pojęcia czy mój bratanek lubi albo czy ma jakieś lego, ale jak zawsze do mnie przyjeżdża to podziwia moją kolekcję i się wypytuje ile czasu zajęło budowanie danego zestawu.
  • Odpowiedz
@hoppek: tu masz dwa plusy: 1. LEGO, 2. MC, którego lubi, więc nawet jak z Legiem nigdy nie współpracował to na pewno mu się spodoba imo, zwłaszcza że widuje u ciebie Lego :) Poza tym jak można nie lubić Lego?! Ja uważam że strzał w dziesiątkę. A separatory często dają jak jest w zestawie większa płytka, bo wtedy odczepienie płaskich klocków od tejże płytki graniczy z cudem bez separatora.
  • Odpowiedz
  • 0
@czyznaszmnie: Ten pociąg to sam bym sobie kupił, chociaż nie ciągnie mnie do serii City ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pewnie pobawiłbym się tym chwilę i odłożyłbym. Zastanawia mnie jak to jest, że ten zestaw po zbudowaniu wydaje się całkiem duży, jak chodzi o wymiary, a ma tylko 677 elementów.
  • Odpowiedz
  • 0
@czyznaszmnie: No nie XD Komunię miał mieć w zeszłym roku, ale covid, to przełożona, w tym roku też przełożona, to może na komunię będzie jak znalazł :D
  • Odpowiedz