Wpis z mikrobloga

@handler: różni się profilami podpierającymi w odpowiednich miejscach plecy i dupę, nie mam kulika ale się zapatruję na takie, odziedziczyłem po poprzedniku podobne i dla osób długo siedzących albo z bólami jest na prawdę spoko
@handler: mam go od 17 albo 18 roku i oparcie lekko skrzypi przy opieraniu sie. jak jestes odchylony na max to po 8h brakuje 50mm gąbki i juz dupa boli. regulacje podparcia lędźwiowego możesz sobie odpuścić bo to tylko wypycha jakis twardy wałek i jest to malo wygodne
@handler mam profim xenon od niedawna i kurde wkurza mnie bo siadam to o ok 2 cm fotel cały się obniża a jak wstaję wraca do normalnego poziomu. I nie, nie jestem gruby xD
@handler muszę zapytać producenta czy to normalne. Podjeżdżam pod biurko, wstaję i nie wyjadę całym fotelem to podłokietniki uderzają o biurko.... Skoro Masz tyle foteli i u Ciebie jest normalnie to chyba muszę do producenta napisać
@handler jestem mega zadowolony poza tym jednym mankamentem ale może kwestia przyzwyczajenia. Pomimo siedzenia nieraz (niestety) po 10h nic mnie nie boli. Posiada regulację wysunięcia siedziska, pochylenia + czy ma się pochylac latwo czy z większym naciskiem (nie znam nazwy tego), blokada nachylenia w kilku pozycjach, zagłówek regulowany, odcinek lędźwiowy góra dół i głębokość, podłokietniki góra dół przód tył i na boki. Dałem 1845zl (z dowozem i złożeniem) i generalnie z tych