Wpis z mikrobloga

Amazon Prime Day, to dwa dni obniżek cen wybranych produktów, przede wszystkim firmowanych przez sklep. Czasem sporych obniżek. Na przykład czytniki Kindle Paperwhite 4 można kupić ok. 250 PLN taniej: http://cyfranek.booklikes.com/post/4351470/amazon-prime-day-2021-wybrane-czytniki-kindle-taniej-o-150-250-pln
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kindle #amazon #czytniki #czytajzwykopem #ebook
Cyfranek - Amazon Prime Day, to dwa dni obniżek cen wybranych produktów, przede wszys...

źródło: comment_1624255926358xghEUu7IHdB35UZotuc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Cyfranek: w sumie to chyba tylko czytniki i noname amazon brand przecenili. Jeszze 30% na warehouse deals ale wszystko co bylo ciekawsze zeszlo zaraz po polnocy
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Wystarczy, że wejdziesz na stronę z odsyłacza w tekście i dodasz do koszyka. Tam są zebrane wersje, które wyślą do Polski. Z opisanych modeli, tylko Kindle Kids Edition nie wysyłają do PL. Który zamawiasz?
  • Odpowiedz
@Cyfranek: kupiłem pp4 wczoraj z tej promocji za dokładnie 409zl. Jak płaci się revolutem będzie te 20zl plus minus taniej bo najlepsze przewalutowanie.
Ale gdybym miał możliwość zamówić do znajomego z Niemiec to bez wahania. 300zl za taki sprzęt !!
Nie wiem jeszcze co zrobię z PP2. Wymieniony w zasadzie będzie przez kaprys. 6 lat mi służył.
  • Odpowiedz
@FormalinK: O, to całkiem miła cena. Ja wolę podawać we wpisach zaokrąglone w górę, bo różne ludzie mają karty i różne obciążenia z banków. A wolę, żeby się miło zdziwili niż zapłacili więcej niż u mnie napisane :)
  • Odpowiedz
@Cyfranek: nie odbieraj jako jakiś atak! Napisałem o innej możliwości bo rozumiem o co chodzi, najlepiej podawać taka jaka jest w Amazon i tyle. Reszta to już kreatywność, kursy i nasze możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz