Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych w sumie nie wiem dlaczego, może dlatego że sam nie mam na to pomysłu i się tego wstydzę

Drogie Mirki, chciałbym zrobić coś dobrego dla świata, tylko nie mam pojęcia jak.. Jestem bardzo uczuciowym człowiekiem i bardzo mnie ludzka krzywda smuci, a jednocześnie frustruję że nic nie mogę z tym zrobić. Wiem, że świata nie zbawię, ale gdybym dołożył do tego jakąś cegiełkę.. Czytając o sytuacji na Białorusi, bliskim wschodzie, Indiach itd. Jak zacząć, co robić? Są jakieś organizacje, którym zależy na pomocy, a nie zarobku kosztem tych ludzi? W jaki sposób można im pomóc? Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Jeżeli to istotne to mieszkam we Wrocławiu.

tagi dla zasięgu #polityka #pytanie #kiciochpyta #ukraina #rosja #chiny #geopolityka #donbaswar

#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cf1bd9aee6da000a9a6e16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
OP: @kam3o: lokalnie już działam np. jak była pandemia to dowoziłem seniorom obiady. chodzi mi bardziej o takie rzeczy jak przeciwdziałanie głodu, pomoc represjonowanym itd, na ciut większą skalę niż lokalnie, bo jak wspomniałem - lokalnie już działam

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri