Wpis z mikrobloga

189cm, ale co z tego jak jestem rudy i mam zakola, do tego wszystkiego mam łojotokowe zapalenie skóry(zgoogluj sobie byku). Przez to #!$%@? moja morda wygląda jakbym wyszedł z pożaru, ale mam na to maść... rakotwórczą(ciekawe ile jeszcze pociągnę). 25 Lat nigdy nie ruchałem, nie potrafię rozmawiać z ludźmi, nie wiem o czym. Po prostu nie mam tego skilla. Pół mordy, cała skóra głowy(wypadają mi przez to #!$%@? włosy), plecy i okolice pały :). Robiłem parę razy test na iQ i wychodziło od 121 do 144. Może też przez to jestem uwikłany w jakiejś klatce. Ciągłe rozkminy, co zrobić co powiedzieć i się blokuję... Dopiero jak wypiję alko potrafię się socjalizować z normictwem. Dni lecą, chłopaki się żenią, ruchają, domy stawiają a ja tkwię w miejscu, jakbym się zatrzymał umysłem w wieku 16 lat xD. Pozdro
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piteret123: u mnie to samo 27 lat, moja twarz po chorobie wygląda jakbym wyszedł z reaktora w Czarnobylu. Przez to kompletny brak pewności siebie i umiejętne ości rozmawiania z ludźmi. Zawsze jak z kimś rozmawiam to wydaje mi się, że non stop patrzy się na moje blizny. Nigdy nawet za rękę nie trzymałem, przez te #!$%@? powikłania pochorobowe odciąłem się od jakiegokolwiek życia towarzyskiego...
  • Odpowiedz
@Mest666: nie zgadzam się, nawet jakbyś się starał jak ja #!$%@? to z taką twarzą chyba tylko ostatnia desperatka da ci szanse. Nawet szkoda, że człowiek zamiast choroby skóry nie dostał w genach cofniętej szczęki i prey eyes heh.
  • Odpowiedz
Robiłem parę razy test na iQ i wychodziło od 121 do 144. Może też przez to jestem uwikłany w jakiejś klatce


@Piteret123: patrzcie jaki wyjątkowy płatek śniegu, pewnie te testy to na necie. ciekawe czy wysyłałeś smsa xD
  • Odpowiedz