Wpis z mikrobloga

Panowie moze mi jakos pomozecie,mianowicie chodzi mi o to ze mam problem z teksturami w grach.Ten skrin az tak bardzo tego nie oddaje ale karta graficzna,ktora mam radeon 5700 xt nie wygladza mi powierzchni tekstur.Grafika jest strasznie dziurawa i poszarpana tyczy sie głownie objektów w tle.Fatalnie to wyglada i to mam ta mozna powiedziec w kazdej grze.Bardzo duzo ziarna jest widocznego na ekarnie az oczy od tego bolą.Moze ktos miał taki problem ?

#grykomputerowe #kartygraficzne #komputery #radeon #informatyka
t0mI84 - Panowie moze mi jakos pomozecie,mianowicie chodzi mi o to ze mam problem z t...

źródło: comment_1624179895EqPysxW0kTg51zozEUZ7HE.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Verv nie wiem jak to ma się w Radeonie ta opcja ale próbowałem już wszystkiego i nie mam siły już na tą kartę.pierwszy raz tak mam i obraz wygląda jak byłby na niskiej rozdzielczości jakaś maskara
  • Odpowiedz
No ja właśnie mam zintegrowaną Radeona i dodatkową GeForce, i jak się bawiłem sterownikami z Radeona to widziałem tam takie dodatkowe opcje, takie coś znalazłem w wujku google.

W najnowszych sterownikach AMD dostępne opcje znajdują się po wciśnięciu kombinacji klawiszy ALT+R, z menu wybieramy opcję Radeon Image Sharpening i ją zaznaczamy i gotowe
  • Odpowiedz
@t0mI84: no to właśnie odznacz, to według mnie psuje gre, przydaje się w strzelankach ale gra i tak wtedy dziwnie wygląda
zobacz jakie ustawienia masz jeszcze tam zaznaczone, ewentualnie pokaż screnna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Verv obadam zaraz,ale aż się w pale nie mieści aby tak była poszarpane i strasznie wyostrzony obraz jak byłby na niższej rozdzielczości
  • Odpowiedz
@t0mI84: Grzebałeś w nich coś? Ja w zakładce "Gry" mam wszystko powyłączane lub zostawione bez zmian.
Wrzuć najlepiej screena z tego to porównamy. 5600XT here.
  • Odpowiedz