Wpis z mikrobloga

- Halo, halo, łączymy się z Mateuszem, i jakie wrażenia, odczucia po wczorajszym remisie z Hiszpanią

- Witam Państwa bardzo serdecznie i na wstępie nasuwa mi się jedno pytanie do głowu - dlaczego z takim nastawianiem, zaangażowaniem, determinacją, wolą walki nie mogliśmy wyjść na pierwsze spotkanie ze Słowacją. Widać jak ważne jest, żeby się nie przestraszyć, robić swoje, nie bać sie podjąć ryzyka zachowując pewien balans między piłkarską fiznezją, a boiskową odpowiedzialnością. Oczywiste jest, że ten mecz wyglądał lepiej niż przewidywaliśmy natomiast bardzo uwypukla to brak podejścia do pierwszego meczu z odpowiednim metalem. Przechodząc już do samych wydarzeń boiskowych, jestem naprawdę ukontentowany postawą Kamila Glika. Widać kto był dzisiaj szefem na boisku, najbardziej mi utkwił moment rozsierdzonego, wściekłego, podjudzonego, nabusowanego niczym byk na płachtę Glika, to jest to doświadczenie, które w takich meczach jest nieocenione, dla mnie Glik absolutnie gracz meczu. Inna osobą wartą pochwały na pewno jest Świderski. Raczej po tym chłopaku wiele byśmy przed meczem nie oczekiwali, a mało nie brakowalo a wyrównałby stan meczu. Wszedł bez pardonu, bez strachu, bez kompleksów i taka postawa mi się podoba

#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
D.....8 - - Halo, halo, łączymy się z Mateuszem, i jakie wrażenia, odczucia po wczora...

źródło: comment_16241789729zwCXu14IG4byXYsKt947D.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz