Wpis z mikrobloga

no a czemu ja muszę ponosić konsekwencję nie swoich debilizmów!

@Dzieci_z_Choroszczy: Bo właściciel strony w końcu poczuwając się do jakiejś odpowiedzialności społecznej tak zdecydował.
Jeżeli nie jest to strona stricte dla dorosłych a na dodatek ma tak duży wpływ na ludzi to nie widzę niczego złego w weryfikacji wieku celem podzielenia użytkowników. Chociaż miło gdyby były inne, anonimowe metody. No ale to już wybór właściciela strony, nie twój.
  • Odpowiedz
rodzice są od pilnowania swoich obsrańców!!!!


@Dzieci_z_Choroszczy:

Teraz YouTube to taka niania dla kaszojada. Włączają mu YouTube i zajmują się swoimi sprawami, a taki dzieciak siedzi i ogląda godzinami. Czytać nic nie umie, ledwo chodzi, a już potrafi przeglądać, zmieniać filmy, pomijać reklamy, itd.
  • Odpowiedz
Przynajmniej w pewnym stopniu ogranicza to dostęp młodzieży do patologii,


@vind:

Jakie ograniczenia? Bez weryfikacji konta można oglądać na YouTube brazylijskie woskowanie bikini. Mnie zawołali o weryfikację gdy chciałem obejrzeć film o robieniu modeli rakiet...
  • Odpowiedz
Jakie ograniczenia? Bez weryfikacji konta można oglądać na YouTube brazylijskie woskowanie bikini. Mnie zawołali o weryfikację gdy chciałem obejrzeć film o robieniu modeli rakiet...


@Kriton: to chyba normalne, że w treściach edukacyjnych pojawiają się czasem wizerunki lub przedstawienia nagich osób? W podręcznikach do biologii też je masz. Samo przedstawienie kogoś nagiego nie czyni jeszcze czegoś szkodliwym dla dzieci. Przed wszystkimi filmami z ograniczeniami wiekowymi pojawia się konieczność weryfikacji wieku. Jeżeli zastałeś ją przed filmem o modelach rakiet to jest kilka możliwości:
1. Autor jest dzbanem i źle oznaczył film, miej pretensje do niego, opcja najbardziej prawdopodobna.
2. W filmie rzeczywiście były jakieś szkodliwe lub potencjalnie niebezpieczne rzeczy, może używano środków przeznaczonych do użytku osób dorosłych, ale podejrzewam że nie.
3. Film na jakiejś podstawie źle skategoryzowano, podejrzewam że można to zgłosić, chociaż przede wszystkim zająć się tym
  • Odpowiedz
@Kriton: jasne, niektóre tak, ale większość najbardziej narażonych pewnie nie obejdzie. Może i to yt uszczelni z czasem, bo teraz to w dużej mierze dupochron dla nich.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: ja mam konto na Gmailu połączone z youtubem. Konto mam od 2006 roku, wtedy dopiero wchodzili i zaproszenie trzeba było dostać. Zgodnie z ich #!$%@? logika musiał bym mieć mniej niż 3 lata otwierając to konto abym teraz był niepelnoletni. To po pierwsze primo, po drugie primo #!$%@? ultimo ci debile mają moja kartę bo kupowałem apki, mam i miałem jakieś subskrybcje więc doprawdy nie rozumiem dla czego od
  • Odpowiedz