Wpis z mikrobloga

@prezeskuliziemskiej: Robiłem badania i wszystko w normie, okaz zdrowia, też nie palę i zdrowo się trzymam. To co mnie akurat zaskoczyło w badaniach to, że mój poziom DHT był przy górnej granicy pomimo brania fina codziennie, czyli miałem wyższe wartości niż ktoś kto nie bierze leku zmniejszającego poziom dht o ~70%
@prezeskuliziemskiej: właśnie wraz ze zmianą fina na duta, resztę tabletek fina zmieszałem z minoxem i aplikuje na głowę codziennie wieczorem już z 2 miesiące. No a owłosienie bym u siebie określił powyżej przeciętnego, broda jest prawie pełna, klatka itd. już tylko na zakolach nie mam włosów XD Z wszystkich badań chyba tylko wolnego testo nie robiłem, no ale mam zamiar to zrobić tak za 2 miesiące żeby zobaczyć czy jest jakaś
@Paqqno: to zasługa dht ponad normę :p na kanale na yt more plates more dates gość często opowiada o sposobach na zbicie dht bezpośrednio na skórze głowy podparte dość dobrym researchem. Może być tak ze gdybys nie brał Fina i duta to łysienie tez mogłoby być gorsze. Jak leci z całej głowy teraz to poczytaj tez o covidzie bo powoduje właśnie zatrzymanie wzrostu włosa z powodu stresu jaki wywołał w organizmie.