Wpis z mikrobloga

Hejo jakiś czas temu pisałam o napadzie padaczki u mojego psa.
Od tego czasu minęło 11 dni, atak nie powtórzył się. Dzisiaj zrobiliśmy ostatnie badanie- echo serca. Wszystkie wyniki ma idealne. Serduszko jak dzwon () Jedyne zastrzeżenie to jego lekka nadwaga (waży 40kg) ale bedziemy nad tym pracować. Mam nadzieje, że kolejnego ataku nie będzie. Dziękuje wszystkim za mile słowa i rady. #psy #pokazpsa
Spajkodron3000 - Hejo jakiś czas temu pisałam o napadzie padaczki u mojego psa.
Od te...

źródło: comment_1624103294w4d0VyVWS2O9ZEof6862UZ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BooB: Nic nie jadł wtedy jeszcze, to był ranek. Możliwe ze to na tle urazowym bo bawił się z drugim psem w ogrodzie, może go gdzieś uderzył, może sam się uderzył jak kopali razem doły, nie wiem.
Teraz nie spuszczam go z oka nawet na minutę, zmiany w pracy dostosowałam nawet tak, żeby ktoś był w domu.
  • Odpowiedz
@Joachim_Mordechaj: Jednorazowy atak nie jest jeszcze przesłanka do wdrożenia leczenia. Możliwe, że już nigdy więcej się nie powtórzy. Na te chwile zrobiliśmy mu komplet badań i wszystkie ma w porządku. Teraz pozostało czekać i jeżeli ataki znowu się powtórzą to dopiero myśleć nad terapia lekowa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: u mojego kiedys tez tak bylo. Co jakis czasz padaczka, potem coraz czestsza tak, ze pies juz nie mial swoadomksci i okazalo sie po pol roku, ze to nowotwor... Oczywiscie wczesniej wetefynarz zapewnial, ze takie epizody padaczkowe nie sa zagrozebiem...
  • Odpowiedz