Wpis z mikrobloga

Księga Sousy

Odpowiedź Sousy: Triumf wiary człowieka opuszczonego

Sousa na to odpowiedział i rzekł : «Dokąd mnie dręczyć będziecie i gnębić waszymi słowami? Dziesiąty raz mnie znieważacie. Nie wstyd wam nade mną się pastwić ? Gdybym naprawdę zbłądził, tkwiłaby we mnie nieprawość. Mejwen mnie poniżył Wiedzcie, że Mejwen mnie pognębił, swe sieci rozstawił wokoło. Gdy krzyknę: "Look" - nie ma echa, "Mark Skriniar in penalty spot!" - ja nie mam prawa. Drogę mi [Mejwen] zamknął - nie przejdę; Pozbawił mnie całkiem godności, koronę zerwał mi z głowy, wszystko poburzył. Odchodzę. Nadzieję mi podciął jak drzewo. Patałachy zawiedli. Mejwen zapłonął na mnie swym gniewem, za wroga mnie swego poczytał. Przybyły wszystkie śmieszki, wytyczyły drogę przeciwko mnie i oblegają mój namiot. Bracia ode mnie uciekli, znajomi stronią ode mnie, najbliżsi zawiedli i domownicy, zapomnieli mnie goście mego domu. Dla moich asystentów jam obcy, stałem się w ich oczach nieznany. Na Szczęsnego wołałem bez skutku, me usta musiały go prosić, Lewandowskiemu mój oddech niemiły, i cuchnę własnym dzieciom, gardzą mną nawet ekstraklasowcy, szydzą, gdy staram się podnieść. Odrazę wzbudzam u bliskich, nastają na mnie kochani. Do skóry, do ciała przylgnęły mi kości, ocaliłem [ tylko ] ciało moich dziąseł. Zlitujcie się, eksperci, zlitujcie, gdyż Mejwen mnie dotknął swą ręką. Czemu, jak Mejwen, mnie dręczycie? Nie syci was wygląd gry patałachów? Wybawca mój żyje. Ja wiem: Wybawca mój żyje, na ziemi wystąpi jako ostatni. Potem me szczątki skórą odzieje, i ciałem swym Bońka zobaczę. To właśnie ja Go zobaczę, moje oczy ujrzą, nie kto inny; moje nerki już mdleją z tęsknoty. Dla was On sędzią Powiecie: "Po cóż nalega? Czyż powód oskarżeń znajdziemy?" Wy sami drżyjcie przed mieczem, bo gniew Bońka za grzechy zapłonie. Wiedzcie, że sądy istnieją.

Oto słowo pezetpeenowskie

#mecz #reprezentacja #heheszki #kazanie #pilkanozna
Pingpongching_chong - Księga Sousy

Odpowiedź Sousy: Triumf wiary człowieka opuszcz...

źródło: comment_16241013372gNdA2zaEjybMMWbqKe9Ys.jpg

Pobierz
  • 1