Wpis z mikrobloga

  • 8
@JakTamCoTam: No bez jaj, po 1 to nie porównuj tych gier ze sobą bo oprócz tego ze „walczysz mieczem” to nie mają ze sobą nic wspólnego. A po 2 to jaka podróbka? 1 chivalry wyszło w 2012 albo 14 roku, for honor miało premierę w 17 ¯_(ツ)_/¯ Ale swoją drogą to właśnie for honor jest drętwe jak #!$%@?, strzałkami wybierasz gdzie się bronić i uderzasz. Liniowe mapy, praktycznie zero interakcji
  • Odpowiedz
@Haslo123: Świetna gierka, na series x chodzi bardzo płynnie. Troszkę szkoda że nie ma jakiegoś trybu rankingowego z mniejszymi mapami i np. 10vs10. Też do końca nie wiem jak to jest z multiplatformą bo grając widziałem graczy z ikoną xboxa i globusa. I nie wiem czy ten globus oznacza graczy pc i ps czy tylko pc.
  • Odpowiedz
@Ever_Ns byłem pcmasterrace odkąd pamiętam, sytuacja na rynku GPU (sprzedałem 2080S, ale 3080 w dobrej cenie już się nie udało kupić) zmotywowała mnie do zakupu Xbox series X. Nie żałuję ani trochę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ever_Ns: Polecam i zapraszam do gry ( ͡ ͜ʖ ͡) @Moted: ogólnie w planach maja zamiar dodać bardzo dużo contentu (w tym pewnie mniejsze mapy i tryby) już zapowiedziano poprawki i zmiany w UI, dodanie koni itp
  • Odpowiedz