Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
PATAŁACHY

Ten wpis jest ciekawą inicjatywą, jednak najprawdopodobniej nie uda się nim zaindeksować tego obrazka. Do tego trzeb wiedzieć jak działa google i zrobić wpis pod jego algorytmy. Na wypoku wielokrotnie są próby zaindeksowania różnych wyników, więc pomyślałem że na tym przykładzie pokażę jak spreparować dobry wpis i zwiększyć szanse na udane zaindexowanie wyniku "patałachy".

- Przede wszystkim istnieją różnice pomiędzy wykopaliskami i komentarzami w nich a wpisami na mikroblogu. Wykopalisko ma dużo większe szanse na dobre zaindeksowanie danej frazy która jest powtarzana w komentarzach niż wpis na mirko. Jest to spowodowane tym, że wykopalisko częściej klikamy i wchodzimy na jego stronę z jego personalnym linkiem. Wpis na mirko odwrotnie. Większość użytkowników nie klika i nie otwiera osobno linku do konkretnego wpisu na mirko, tylko przegląda i komentuje go z dynamicznej strony gorących, lub dynamicznej strony tagu. DLATEGO ISTOTNE ABY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB OTWORZYŁO BEZPOŚREDNIO TEN WPIS OSOBNO. LINKIEM DO NIEGO JEST CZAS DODANIA ZARAZ OBOK NICKU DODAJĄCEGO. DLATEGO KLIKNIJ GO I OTWÓRZ TO W OSOBNEJ KARCIE!

- Jak już wspomniał ktoś w oryginalnym wpisie, nazwa obrazka także jest istotna. Niestety mam bana, dlatego dodaję wpis z anonimowych wyznań i niestety nie jestem w stanie dodać obrazka z odpowiednią nazwą, tylko link do shara, który nazywa pliki po swojemu :/ Dlatego poza komentowaniem pod tym wpisem "PATAŁACHY" proszę również o dodawanie obrazka z tego wpisu z nazwą "patałachy".

- Kolejna kwestia i najbardziej kluczowa to powiązanie samej grafiki z frazą którą indeksujemy. Nie jest to takie oczywiste dla google i nie kojarzy ich z najwyższym priorytetem ze sobą. Na dodatek na stronie są też różne inne grafiki strony itd. Na szczęście google podczas analizy i tworzenia figerprinta obrazka, również dokonuje analizy tekstu OCR występującego na tej grafice a to ma najwyższy priorytet dla powiązania go z frazą PATAAŁACHY. Dlatego umieściłem ten napis bezpośrednio na grafice. Dla ułatwienia OCR, zwiększyłem rozdzielczość grafiki, oraz dodałem PATAŁACHY standardowym arialem w białym kolorze i dorzuciłem czarne tło żeby kontrast był wysoki ia OCR bez problemu dobrze go odczytał. Na dodatek zapisałem grafikę bezstratnie w PNG.

- Podsumowując. Jeżeli chcecie powiązać "patałachy" z tą grafiką standardowo komentujemy używając jej wielokrotnie, jednak najlepiej w różnych złożonych niepowtarzalnych zdaniach a nie sam komentarz tylko ze słowem "patałachy".(nadmierne powielanie samego słowa bez kontekstu może nawet być pogorszeniem szansy na zaindeksowanie!!!!). Dlatego najlepiej komentujecie różnymi zdaniami np. "Polska reprezentacja euro to patałachy" itp. Poza tym proszę o pobranie tej grafiki, nazwanie jej "patałachy" i dodanie ręczne uploadowanie jej w komentarzach, tak aby nazwa pliku to było patałachy. PRZYPOMINAM O OTWIERANIU TEGO WPISU Z JEGO OSOBNEGO LINKA A NIE SAMO PLUSOWANIE Z DYNAMICZNEJ MIRKO TAGU CZY GORĄCYCH!!!

Możliwe że tak nam się uda o ile ten wpis nie przejdzie bez echa :P

Aaaaa jeszcze jedno bardzo istotne!!!
Jeżeli będziecie wyszukiwali w grafice google frazę "PATAŁACHY"i wyskoczą wam różne grafiki to PRZENIGDY nie klikajcie i nie otwierajcie żadnych innych! Google nabija im w ten sposób rating powiązania z wynikiem wyszukiwania. Dlatego kiedy wyszukujecie grafikę patałachy i otwieracie jakiś obrazek z wyników, to google uznaje że ta propozycja nas interesowała i jej szukaliśmy, dlatego pobija jej index i proponuje ją przy kolejnych wyszukiwaniach PATAŁACHY wyżej w wynikach! Dlatego nie klikajcie żadnych innych obrazków z wyniku patałachy!
Odwrotnie w przypadku naszego celu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli jakimś cudem wyszukacie PATAŁĄCHY i gdzieś nisko google pokaże grafikę z tego wpisu to klikajcie ją i otwierajcie ile wlezie!!! W ten sposób algorytm google uzna że ten wynik jest trafny, ponieważ wiele osób które szukało patałachów klikało ten obrazek, więc o niego im chodziło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #euro2020 #reprezentacja #pilkanozna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cd3178c75928000a729b69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
PATAŁACHY

Ten wpis jest ciekawą ...

źródło: comment_1624089190hwHKbJkf1xqZ641vDCCdAY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Patałachy o co chodzi? Patałachy o kim mowa? PATAŁACHY to piłkarze reprezentacji Polski, nazwani tak przez kibiców po fatalnym meczu ze Słowacją. Patałachy udowodniły już wielokrotnie swój brak zaangażowania w grę w reprezentaci Polski. Polska reprezentacja Lewandowski, Krychowiak, Glik nie poradzili sobie z wyzwaniem jakie rzuciła im reprezentacja Słowacji. Mecz ze Słowacją zweryfikował umiejętności polskich patałachów
KapiBara1337 - @AnonimoweMirkoWyznania: Patałachy o co chodzi? Patałachy o kim mowa? ...

źródło: comment_1624090119diLjK70vISXGZB5VyKlqPW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz