Wpis z mikrobloga

Złotówa ma mega dryg do sportów walki, jestem w szoku, jak ostatnią walkę jego widziałem ten balans głową, jak zadaje ciosy to sobie pomyślałem, że taki Pudzianowski po 10 latach w oktagonie nie ma 1/5 tego sprytu ringowego. Serio ten gość ma naprawdę talent, wiem, że tam sporo hejtu jest na niego, ale to już nie wiem dlaczego, bo tego szczególnie nie śledzę i zatrzymałem się na etapie jak jeździł taxówką zbierając hajsy za donejty ;)
#mmavip
  • 5
@thisismaddnes: hejt jest przez patole, a dokładnie chodziło o to że robił lajta pojechał pod stadion gdzie miałbyć mecz i jakiś patus mu z partyzanta #!$%@?ł, obok stała policja i powiedzieli żeby na komende jechał bo i tak go nie znajdą teraz i podłapali że konfident choć nie mają pojęcia co te słowo znaczy, a co do przemiany to też zdzwiony jestem bo gość robi progres, nie obserwuje go od fame
@thisismaddnes: Nie no, złotówa to niezły progres zrobił w tych ostatnich latach, ma taki luz, lew dobrze się bronił, ale było widać, że złotówa kontroluje parter, obszedł pozycje i ładnie to wykończył. I w tych ciosach czy to z rąk, czy kolanami to widać moc, szczególnie to pierwsze kolano było straszne ;D