Wpis z mikrobloga

@Medel1n_:

Mówie wam poznałem kilka muzułmanek i jestem przekonany że gdyby nie strach przed konsekwencjami to one dawno wiązały by się z białymi na masową skalę.


To prawda, stąd wzięła się blackpillowa teoria "Just be white, bro"!
  • Odpowiedz
@Medel1n_: ankieta pieknie pokazuje hipokryzje wykopowych przegrywow, widac jak przegrywy sa #!$%@? tak samo jak ci do ktorych kieruja zarzuty o #!$%@?, grupy te jedynie roznia sie tym, ze jedni ruchaja a drudzy nie
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: W DE jest 300 przypadków ,,morderstw honorowych". Do tego Arabowie biorą sobie europejki za żony i przez to te dziewczyny mają dość i chcą żyć tak samo jak my.
Mam koleżankę z Libanu która twierdzi że europejki wychodzące za muzułmanów i przejmujące ich religie są głupie i same kręcą na siebie bat.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Wtedy można zrobić wykop effekt i nagłośnić te sprawy na Polskich internetach. To będzie piękny efekt propagandowy. Nie rozumiem dlaczego feministki w PL nie solydaryzują się z krzywdzonymi kobietami na bliskim wchodzie.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego feministki w PL nie solydaryzują się z krzywdzonymi kobietami na bliskim wchodzie


@Medel1n_: No wcale tego nie robią xD
W ogóle nikt tego nie robi a mimo to ciągle podnosi się temat traktowania kobiet w krajach islamskich jak niewolników
  • Odpowiedz