Wpis z mikrobloga

Są kobiety, które naprawdę mają takie problemy? Ja naprawdę się super czuję jak o siebie dbam i podobam się sobie i innym, ale oczywiście lewactwo powie, że to ograniczanie wolności i patriarchat. Nie zawsze, ale często feministki wymyślają takie bzdury żeby wytłumaczyć swoje lenistwo, bo nawet im się nie chce minuty poświęcić na ogólnie pach pod prysznicem. Każdy niech robi ze swoim ciałem co chce, wolny wybór itp., ale jak się malujesz czy ćwiczysz na siłowni to nie jesteś naprawdę wolna XDDD
#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #rozowepaski
truskafa - Są kobiety, które naprawdę mają takie problemy? Ja naprawdę się super czuj...

źródło: comment_1624027241AtVxIMpegG1mCT0BSr8PfC.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@zewimen: Jeśli kupię sobie fajny samochód bo interesuje się motoryzacja i będę szczęśliwy jak jego posiądę to gitara, jeśli kupię go dlatego że obawiam się, że posiadając gorszy ktoś uzna mnie za osobę odstającą od norm społecznych, to powinienem się leczyć. Wkurza mnie to, że wszelkie ruchy feministyczne naciągają zaburzenia które występują u wszystkich ludzi, jako ograniczanie czyjejś wolności, po prostu przedstawiając wariant tego samego zaburzenia występujący głównie w grupie osób
  • Odpowiedz
@zewimen: ty reprezentujesz idealnie tok myśleniowy tych "dziewuch" i nie zaprzeczaj, że nie jesteś feministką, bo to po twoich wypowiedziach od razu można wywnioskować ;)
  • Odpowiedz
@zewimen: i tak, autorka postu albo tak uważa albo źle to napisała- czytaj "mit urody został wykreowany żeby ograniczać naszą wolność", więc jak ty rozumiesz te słowa? Bo ja nadal uważam, że babka totalnie przypierdziela się do dbania o urodę jako coś co ogranicza ludziom wolność.
  • Odpowiedz
@truskafa: Nie napisałam, że nie jestem, tylko, że się nie udzielam. Nie wiem, dlaczego miałabym zaprzeczać, to jakaś obelga?
To, jak rozumiem te słowa nie jest istotne, bo od początku dyskusja, przynajmniej w moim wydaniu, toczy się o twoich słowach:

Ja naprawdę się super czuję jak o siebie dbam i podobam się sobie i innym, ale oczywiście lewactwo powie, że to ograniczanie wolności i patriarchat

oraz

Każdy niech robi ze swoim
  • Odpowiedz
Są kobiety, które naprawdę mają takie problemy?


@truskafa: nie, ale feminaziski chcą, aby jak najwięcej ludzi w to wierzyło. A jak zapytasz od podstawy to usłyszysz, że jesteś prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz