Wpis z mikrobloga

#cashgoback czy was przypadkiem nie powaliło z tym? Wchodzę na allegro i ali z waszego reflinka, nawet gdy nic nie zamawiam, a i tak nie zalicza mi automatycznie a teraz to zupełne jaja bo dostaję ciągle odrzucenie z powodu "inne źródło ruchu" co jest śmieszne bo z 6 zamówień na ali 2 mi zliczyło, zgłosiłem resztę rzeczy które kupiłem z tego samego reflinka i podczas jednej transakcji ale tamte już odrzucone mimo 2 zaliczonych xDDDD Co to ma być? Ani kontaktu z pomocą, ani wyjaśnień (°°
Issari - #cashgoback czy was przypadkiem nie powaliło z tym? Wchodzę na allegro i ali...

źródło: comment_16240267814FPJgqUynmqnXGLDuopMwJ.jpg

Pobierz
  • 10
@cashgoback_pl: napisałem przez zakładkę kontakt, ale spróbuję także przez maila. Nie ukrywam, że ta sytuacja mi się nie podoba z odrzucaniem zgłoszeń, zwłaszcza po tym jak przez długi czas wszystko działało dobrze i byłem zadowolony z waszych usług.
@cashgoback_pl: i jak pomożecie? jak 2 tygodnie minęły? albo i miesiące bo allegro to dlugo te swoje zgłoszenia teraz ocenia. Jakoś mi nikt nie pomógł tylko dostałem litanię jak poprawnie ustawiać, mimo ze napisałem jak robię i było zgodne z waszymi wytycznymi, ale cóz.. wklejmy wklejkę na odczepnego. Zero zastanowienia dlaczego allegro widzi inne źródła ruchu gdzie ich nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poziomkapomezu: jakiś kontakt z supportem miałem, ale dalej cisza w tej sprawie, za to ostatnio wszystko zaczeło mi działać jak marzenie bo po przekierowaniu już automatycznie mi zalicza zakup, a kiedyś musiałem zgłaszać ręcznie.