Wpis z mikrobloga

Potem się dziwicie, że piłka nożna jest nadal naszym sportem narodowym. 3 dni i kibice już zapominają o tym, że nasi kopacze zagrali najgorzej na całym turnieju. Ze Słowacją. Ale jutro meczyk i nagle teksty w stylu „Mam przeczucie, że teraz wygramy.” XDD Skąd się to u Was bierze? Ja rozumiem, nadzieja umiera ostatnia i te sprawy, ale gdzie Wasz zdrowy rozsądek i rozum? Zamiast się na nich wypiąć i zastanowić się za co oni tak naprawdę zgarniają tak gruby hajs, to nie, lepiej znów drzeć mordę, że LEWY DO BOJU, chociaż w meczu ze Słowacją do końcowych minut nie miałem pojęcia, że on w ogóle jest na boisku. Pompujecie sami tę chorą bańkę, a potem się dziwicie, że nasi się czują jak największe gwiazdy, bo wszyscy flagi powywieszane na balkonach XD
Ile razy muszą nam udowodnić, że jak ubierają biało-czerwony tshirt, to zapominają jak się gra w piłkę nożną, bo przelew na konto jest niezbyt zadowalający? Ile razy muszą nam splunąć w twarz, w swoich idealnie ułożonych fryzurach, żeby Polacy w końcu przestali gloryfikować ich jakby byli, ku**a, Messim czy innym Ronaldo. Tamci też są wymuskani, ale jak trzeba kopnąć, to potrafią i można pokładać w nich nadzieje.
Skąd się u nas bierze to regularne i poniżające lizanie jajek? No nic - POLSKA GOLA, albo raczej NIC SIĘ NIE STAŁO CHŁOPAKI, TRAWA BYŁA ZA ZIELONA, A BRAMKI KRZYWE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #reprezentacja #euro2020 #polska #kiciochpyta #heheszki #pato
  • 16
nadal naszym sportem narodowym


@Marwinn: no bo taki żużel to mogę sobie pod blokiem uprawiać no nie? Siatkówka i koszykówka dla osób poniżej 1,9 metra to też bardzo fajny sport no nie?
@Marwinn: Ale co z tego że w żużlu albo siatkówce odnosimy sukcesy skoro mam te sporty głęboko w dupie i mnie nie jarają? chcesz nagle zmusic ludzi do tego, żeby przestali lubic piłkę nożną i zaczeli inne sporty tylko dlatego że odnosimy tam sukcesy? xD
@Marwinn Pilka można zawsze będzie sportem narodowym nawet jak nie bedziemy wchodzic na wielkie turnieje. Sporty typu siatkowka i zuzel to gowno sporty i większość ma je w dupie i to wie nie zmieni. Przykre to ale te wsyztskie niszowe sporty to maja kibicow sukcesu, inaczej nikt by się tamtymi dyscyplinami nie zainteresowal.
@dam98: Naprawdę jedynie taki wniosek wyciągnąłeś z mojego posta?
To już znam odpowiedź na wszystkie pytania, które w nim postawiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ja Wam wszystkim zabroniłem oglądać piłkę nożną? Klasycznie obracanie kota ogonem, bo sami nie jesteście w stanie zrozumieć, skąd u Was ta chorobliwa nadzieja na to, że TYM RAZEM SIĘ UDA POLACY, DO BOJU.
Oglądajcie sobie co chcecie, nawet szóstą ligę portorykańską, ale miejcie przy tym choć odrobine godności i zdrowego rozsądku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SuperGosc11: po stylu czy po wynikach? Bo póki co parę drużyn ma 0 punktów w średnim stylu, ale największy zawód to Turcja i Dania, bo grała 2 mecze u siebie i oba zawiedli. Ale styl już wczoraj był niezły więc spora szansa na awans bo mają wszystko w swoich rękach
@SuperGosc11: Nie przesadzałbym że styl był aż tak słaby. Sama gra była niezła, przyciemnia obraz niestety 2 babole w obronie + czerwona, bez której byś nie przegrali... a może nawet swobodnie wygrali bo Słowacja się obsrała.
Trzeba wziąć pod uwagę że mimo wszystko było utrudnione atakować cały mecz pozycyjnie z tak okopaną drużyną... Taka Portugalia męczyła się bardzo by przebić mur Wegrów. Hiszpania to samo
@utede: Tzn Wiesz, co prawda, szanse są małe, ale mimo wszystko nadal jakieś ciche nadzieję mam, że w dwóch kolejnych meczach zagrają na 100% i może sprawią nam jakąś pozytywną niespodziankę, ale ten 1 mecz miał może i momenty, ale takie które rzutowały jednak na obraz odbioru całego meczu
sami nie jesteście w stanie zrozumieć, skąd u Was ta chorobliwa nadzieja na to, że TYM RAZEM SIĘ UDA POLACY, DO BOJU

@Marwinn: Mam wrażenie, że jedyną osobą tutaj która tego nie rozumie jesteś ty xD Polacy kochają piłkę nożną i od zawsze się nią interesują, więc to oczywiste, że chcą żeby ich reprezentacja odnosiła sukcesy w ich ulubionym sporcie i żadna kolejna porażka tego nie zmieni i nie sprawi, że