Wpis z mikrobloga

@Zeronader: szansa zawsze jest - zalezy od lokalizacji, metrazu, układu, ceny, standardu wykonania.

W piasta towers sa ciagle mieszkania z 4 etapu ktory zostal oddany ponad rok temu - bo maja gówniany układ i nikt tego nie chce
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: A to może mi sie #!$%@?, ze te budynki obok to piasta towers sa, bo wydawalo mi sie, ze widzialem podobny napis na nich jak tam bylem.

A właśnie nie wiem kiedy się rozpoczela sprzedaz, ale podobno zaczeli po skonczeniu budynkow, a zdjecia takie najswiezsze ze stojacym juz wykonczonym budynkiem sa z konca kwietnia.
  • Odpowiedz
@Zeronader: ogromne. Chodziłam po nowych inwestycjach to widziałam, że połowa mieszkań się nie sprzedała - jeszcze podejrzewam, że agenci na forum mieszkaniowym się ze mną kłócili, że bzdury, a jak napisałam, że ta ta i ta inwestycja stoi pustą to zero odzewu xD. Z tego co widze, to wielu deweloperów trzyma bo chyba liczą, że ktoś zapłaci 100 k więcej za mieszkanie, które rok temu było o te 100-150k tańsze xD
  • Odpowiedz
@Zeronader: nie, nie ;) cały czas była sprzedaż. To jest budynek na 207 mieszkań, a niesprzedanych 123 mieszkania (w tym sporo rezerwacji). Koło 100 bedzie dostepne. To droga inwestycja, ceny maja wysokie, chociaz dzielnica gorąca i modna + uklady maja fajne, bo wiele mieszkan jest dwustronnych. Jak cos, to mam w ofercie ta inwetsycje ;)
  • Odpowiedz
@little_muffin: inwestycja inwestycji nie rowna :) Wiadomo ze Farbyczna City, Grzegórzki Park, czy Wislane Tarasy 2.0 beda dluzej stac bo to mieszkania po 12-16 tys/m2

Ale taka Bonarka Living: https://osiedlebonarka.pl/wybierz-etap/ w nowych etapach maja po 41% i 53% zarezerwowane w przesprzedazy/
Sloneczne miasteczko na zlocieniu - oddanie za 2 lata a dostępnych mieszkan moze z 5
City Vibe - sa na etapie budowy 1/2 pietra, a maja 70-80% sprzedanych
Centralna Park
  • Odpowiedz
@Zeronader: Ja jadę dzisiaj podpisać umowę właśnie. Negocjuj- mówią że się nie da zejść, ale na te duże mieszkania wiedzą, że jest mniej chętnych więc idzie pocisnąć ;) Moim zdaniem te najfajniejsze pójdą, ale jakieś na 100% zostaną nawet przez rok jeszcze.
  • Odpowiedz
@Zeronader: a wracając do pytania - to nie wiadomo, ciężko powiedzieć co będzie.
Ale na pewno mieszkanie 80m2+ na Fabrycznej które kosztuje prawie 1mln, prędzej zostanie dostępne niż mieszkanie 50m2 dalej od centrum :) wiec możesz założyć że któreś z tych dużych mieszkań u nich powinno zostać.
Obecnie jest dostepnych 17 mieszkan 75-85, wiec o ile Obajtek ich wczoraj nie wykupił jak był na Wiśle, to raczej będą :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: o to, to. Jak sie popatrzy na oddane inwestycje w warszawie, to da sie znalezc jeszcze wolne mieszkania. Najdluzsze znalazlem z koncowki 2019 r. Chyba, na pewno kilka z terminem oddania w kwietniu 2020.

Mieszkania jak staly, tak stoja w ofercie. A zarazem bombarduje sie nas informacjami medialnymi, jak to brakuje mieszkan w ofercie xd
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: no te mieszkania na fabrycznej city maja zzajebisty uklad, dawno tak dobrych mieszkan nie widzialem. Dodatkowo bliziutko do tramwaju i cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale babka w sprzedazy mi przez telefon powiedziala, ze sprzedaja dopiero po oddaniu budynku, dlatego tak malo jest na razie zarezerwowanych. czyli mnie oszukala?
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: no to, ze zostana to tak tez mysle, ale boje sie, ze zostana same 80+ na 2 pietrze, a takie to tez malo interesujace ;)

No nic, pozostalo czekac i potem ewentualnie negocjowac od listopada
  • Odpowiedz
@Zeronader: nie wiem czy oszukała... moze maja duzo mniej rezerwacji niz przewidywali i tyle musza jakos wyjsc z twarza ;) ale raczej zaden deweloper nie robi tak ze sprzedaje po oddaniu - bo mieszkania sprzedaje sie 2 lata przed :D jak jeszcze nawet lopata nie jest wbita.

Pozatym nawet biorac kredyt deweloperski maja odgórnie z banku wymóg aby sprzedać X% inwestycji w przedsprzedazy :) Moim zdaniem, po prostu cena była przeszacowana
  • Odpowiedz
@little_muffin: No z tego co mówisz to może tak być, że na razie tworzą bańkę, że mieszkania schoda, a jak sie okaze, ze chcesz jakies zarezerwowane mieszkanie to ci za 2 dni powiedza, ze ktos się jednak nie zdecydowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz