Wpis z mikrobloga

Gdybyście mogli wprowadzić do piłki jakąś zmianę albo nowa zasadę, to na co by padł wasz wybór? Ja bym wprowadził po dwa time outy dla każdej drużyny, po jednym do wykorzystania w każdej połowie. Każdy trwałby maksymalnie 5 minut. Na czas time outu zegar byłby zatrzymany. Trener mógłby omówić zmiany taktyczne, zawodnicy mieliby trochę więcej energii, mecze mogłyby być dynamiczniejsze. Dodatkowo zwiekszylbym liczbę zmian + możliwość wejścia na boisko zdjętego wcześniej zawodnika. #mecz #glupiewykopowezabawy
  • 17
Dodałbym jeszcze jeden czelendż dla każdej drużyny, coś jak w tenisie czy NBA (chociaż w NBA nie robi to aż takiej różnicy i jakoś szczególnie się nie przyjęło)
@yaminessam: kartki za próbę wymuszenia faulu i bez celowe wywracanie się, bo może podyktuje karnego, albo straciłem piłe to wezme się wywale może bedzie faul, takich to od razu out ma być walka o piłe i puszowanie bramki, a nie #!$%@? się i jakieś śmieszne udawanie ze boli noga ja #!$%@? żal mnie ściska jak na to patrzę. Śmiechu warte.
@yaminessam:

3 x 30 minut zamiast 2 x 45.

Uprościłbym przepisy o spalonym, teraz np. nie ma spalonego przy rzucie z outu. Dodatkowo zmieniłbym te przepisy, że zawodnik mógłby znajdować się bliżej bramkarza niż ostatni obrońca, ale nie więcej niż jeden krok i decydujące byłoby zdanie sędziego. Wiem, że powodowałoby to kontrowersje, ale atrakcyjność gry weszłaby na nowy poziom.