Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Moskvin: Wiem że się zawiodłeś. Na sobie, z tego powodu się ośmieszyłeś (bo myślałeś, że nie mam żadnego screena).

I przestań się błaźnić takimi tekstami w stylu "czołowych lewaków z neuropy". Wy jesteście już tak odklejeni od rzeczywistości, że sobie zaczęliście jaki ranking prowadzić? Może macie prezesa, viceprezesa i koordynatorów okręgów Neuropy? xD
@Back_Space: No spójrzmy prawdzie w oczy reklamujesz potężną orke wpisem:

Ale oczywiście #neuropa będzie mówić, że nieklękanie to "prawacki wymysł" i że wszyscy mają klękać, żeby sprawiać "ból dupy prawaków" xD

Myśle sobie zaraz bedzie kolejna manipulacja kolorucha @Nevak @gromota @Neubert czy innego @eoneon rzucisz jakiś soczyste screeny i wyśmiewaniu lewactwa nie będzie końca a tu wyskakujesz z jakimś randomem sprzed przynajmniej 4 dni po dwóch godzinach szukania...

Mokry kapiszon przyjacielu
@Towarzysz_Moskvin: ja nawet nie znam tych twoich nicków, ja się nie orientuję kto w Neurpie jest ważniejszy, a kto mniej ważny. Fakty są jednak takie typ ze screena prawakiem nie jest. Może mam sprawdzić czy ma paszport Neuropy i opłaca składki członkowskie?

Ale ty się pogrążasz chłopczyku :D