Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że kupuję lekko droższą sukienkę (50zł) i gdy przychodzi już paczka okazuje się, że to szmata nie warta złamanego grosza (°°
Ale jestem zła, sukienka nawet nie nadaje się by dać do kosza caritasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale przynajmniej sukienka za 30zł jest śliczna (ʘʘ)

Przy okazji #rozowepaski do sukienki za 30zł, będą pasować białe adidasy? :P
#pokazsukienke i przy okazji chyba #ladnapani i jeszcze #zalesie
Eir_ - Jak to możliwe, że kupuję lekko droższą sukienkę (50zł) i gdy przychodzi już p...

źródło: comment_1623943945dQuNuoUrGOrS2Eh2bwGQpI.jpg

Pobierz
  • 14
@Eir_: Ja to żadnego ze swoich ciuchów nie kupiłem przez internet. Muszę dotknąć, przymierzyć i wtedy dopiero kupuję. I cała tajemnica sukcesu moich zakupów, a sprzedaż przez internet to sukces reklam.
via Android
  • 1
@severh to akurat miało. Najbardziej pluje sobie w ryj, że sukienka która kosztowała 50zl tak naprawdę jest warta 10zl, a ta za 30zl to strzał w 10, bo powinna kosztować o wiele więcej.
@Eir_: Do sukienki akurat bardzo średnio pasują snikersy. Lepiej już dać przynajmniej balerinki lub jakieś sandałki. Ale wiadomo, najlepiej buty na obcasie pasuję. Dla mnie snikersy do sukienki to modowe samobójstwo.
@Eir_: Sukienka podkreśla szupłe nogi, wszystko co zmienia kształt od tali w dół dla mnie wygląda źle bo chodzi oto żeby noga wyglądała na szupłą i długą w całej lini, a nie tylko w 3/4. Poza tym mieszanie stylu bardziej eleganckiego ze sportowym to w sumie chyba przechodzi tylko teraz u facetów w garniturach, ale to też nie wszystkie typy sportowych butów. Taka moja opinia. Sama na co dzień noszę białe