Wpis z mikrobloga

Czy Kia daje naprawdę 7 lat gwarancji na samochód?
Nie chce mi się w to wierzyć.
Wie ktoś gdzie jest dokładnie napisane, na jaki element i na jak długo dają tą gwarancje?
#kia
  • 23
  • Odpowiedz
@shaelix92: Gwarancja polega na tym, że przez 7 lat albo nie widzą awarii, albo magicznie wszystko naprawiają aktualizacją softu, więc prędzej sprzedaż auto niż dotrwasz tych 7 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja za kia już podziękuję
  • Odpowiedz
@shaelix92: A co się nie dzieje xd Wadliwe wtryskiwacze, ściąganie i inne, ale akcję na stukającą klapę i podłokietnik ogłosili xd Ogólnie u nas działa, centrala nie wyraża zgody na wymianę itp, ma Pan długa gwarancję to zapraszamy...
  • Odpowiedz
@makaron25 ja tam na razie dwa lata jeżdżę bez żadnych problemów. Wcześniej Hyundai i poza korozją blachy (wszystko z gwarancji robione) to chłodnica klimy poszła tuż po gwarancji i musiałem na swój koszt robić - poza tym nic się nie działo przez 9 lat.
  • Odpowiedz
@shaelix92 proceed gt, u mnie poniżej 5 stopni na zewnątrz silnik się wyłącza, tryb awaryjny i trzeba się zatrzymać i uruchomić ponownie silnik, często pomaga, ale nie zawsze, problem znany i przemilczany w serwisach, każdy przypadek jest u nich pierwszym xd
  • Odpowiedz