Wpis z mikrobloga

Czesław Michniewicz zostaje selekcjonerem kadry, co się dzieje w kanale sportowym:
POL: Ludzie DYMY, DYMY, DYMY. Widzę, że czat jest równie zadowolony co ja z takiego wyboru! Pozdrawiam fana łysinki Pola hehehe
Smokowski: Świetny wybór, ja z Czesiem rozmawiałem o piłce i on jest wielkim FANEM PIŁKI FRANCUSKIEJ, mam nadzieję, że wprowadzi jej elementy do kadry.
Borek: Panowie to trzeba uplastycznić, ale mamy tutaj, że tak powiem selekcjonera z ludu, człowieka który zna od podstaw całą polską piłkę. I ja jako prosty chłopak z dębicy, powiem wam jedno to może być to.
Stanowski: Nareszcie Boniek przejrzał na oczy, nie żaden Sousa nie żaden wynalazek. Tylko sprawdzona polska myśl szkoleniowa. Podobno Czesiu już przygotowuje kadrę do formacji 7-7-1.
Kowal: Pijany
#kanalsportowy #euro2020 #reprezentacja #mecz
  • 10
@Epiktetlol: Ludzie, naprawdę uważacie, że to mejweni są największym problemem polskiej piłki i to, że "zostali odcięci od informacji"? Przecież oni będą funkcjonować i być na topie, niezależnie od tego, czy będą mieć te informacje, czy nie. Że ich jedynym i głównym celem jest to, żeby ich kolega był selekcjonerem? Przecież ewentualne sukcesy reprezentacji za Sousy byłyby im tylko na rękę, bo nic nie buduje wyświetleń, jak sukcesy.

Jak jest za