Wpis z mikrobloga

@bastek66: Zjebów po jednej i drugiej stronie nie brak. Ale mnie to wygląda na takie dziecinne zachowanie w stylu- "taaak???? No to wuj wam w odwłok- nie bede robił giereczek. A macie wstrętne ludzie"...

Groźby śmierci w socjalach to nie nowość, pojawiają się od dawna w giereczkowej branżuni. Ostatnia nagonka na pracownicę SONY, czy nawet ta dziennikarka ze stanów, która zniknęła z socjali na długie lata po takich akcjach. Przykre, ale
  • Odpowiedz
Ale mnie to wygląda na takie dziecinne zachowanie


@dyzmund:

Albo dość pragmatyczne - lepiej sobie odpuścić na czas (nie) określony niż mieć oceny gier zaniżane z powodów zupełnie niepowiązanych.
Podobnie jest w przypadku korporacji, wywalających ludzi/odcinających się od szeroko rozumianych, niepolitycznych tematów bądź osób. Nie jest to dziecinne zachowanie, a po prostu czysta kalkulacja.
  • Odpowiedz
@CorTuum: Też. Mnie sie kojarzy to z takim zachowaniem jednak Phila Fisha- "wypchajcie się, odchodzę. Hej- chcesz jakąś giereczkę?" Dziecinada.

#!$%@?ąc od tego, że to wredne i głupie oceniać czyjąś pracę przez pryzmat prywatnych przekonań, zwłaszcza, że nie są one w żaden sposób związane z dziełem. Bo z tego co mi wiadomo FNAF nie zawiera żadnych odniesień politycznych czy ideologicznych do realnego świata.

Ale tak jak piszesz- możliwe, że jest to
  • Odpowiedz
@dyzmund: Nie wiem czy Fish jest dobrym przykładem, bo to człowiek o bardzo wybujałym ego i jego decyzja odnośnie Feza była raczej podjęta z innych przesłanek.
FNAF jest dla mnie dość denną grą, która pompowała i tak już dziwaczną bazę furfagów, ale nie będę się cieszyć z powodu ostracyzmu, jakiemu został poddany twórca. Teraz sobie wyobraź, że gdzieś będzie recenzja tej gry - z miejsca komentarze o tym, że jej twórca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: Przecież lewicowe środowiska nawet nie zdążyły się wypowiedzieć na ten temat, a "odważny" Scott już porzucił całą się. xD

Zresztą widzę standardowy dól dupy prawicy: jeżeli prawactwo głosuje portfelem kogo wspierać to nie ma problemu, natomiast jeżeli robi tak lewica to UWAGA UWAGA: PROBLEM.
  • Odpowiedz