Wpis z mikrobloga

Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie życie..ojciec wyszedł po mleko 20 lat temu i nie mam z nim kontaktu, ojczym recydywista, wujek alkoholik i matka która udaje ze się mną przejmuje a tak naprawdę ma mnie w dupie. ojczym dzisiaj ją znowu pobił, była policja i prawdopodobnie znowu pójdzie siedzieć, poza tym non stop nam grozi ze nas pozabija, spali dom.

Kłócą się codziennie, matka go wypier*ala z domu a na następny dzień do niego dzwoni zeby wrócił. Zaczęli robić "remont" a on dziś wszedł i pobił jednego z pracowników a potem zaczął mi matke wyzywać od #!$%@?, dziwek etc.

Non stop są wrzaski, krzyki, stłuczone rzeczy a ja juz naprawdę ledwo daję radę :( bywają dni spokojne (zazwyczaj 1-2 dni pod rząd) gdy próbuję się ogarnąć, zacząć robić coś ze sobą, iść na siłownie, uczyć się więcej, a potem znowu mi podcinają skrzydła bo zaczyna się awantura i znowu tracę chęci do życia i brak poczucia sensu tego wszystkiego

Nie życzę nikomu żeby przeżywał to co ja w tym momencie. Patologiczna rodzina to jest najgorsze zło które będzie cię ciągnąć na dół dopóki nie umrzesz.
#przegryw
  • 18
@AleKrosnoToTySzkaluj: 19

@BrudnyTalerz: ja marzę o wyprowadzce codziennie, lecz na ten moment nie mam żadnych szans na to. Próbowałem iść do jakiejś pracy na magazyn ale z racji tego iż jestem mocno schorowany (i przez to też wątły) to janusz się tylko uśmiechnął i powiedział że z taką wagą to nic z tego nie będzie (dodatkowo lekarz doradzał żebym lepiej nie pracował fizycznie) dlatego została mi tylko nauka z którą
@Disassembly: #!$%@? stamtąd w podskokach a na bą włajaż opluj ojczyma. Mój ojciec pije całe moje życie (30 lvl here). Niby nikogo nie bije ale potrafi zrobić dym jak matka ugotuje spagetti bo on takich wynalazków nie je. Siora raz mu odpyskowała to #!$%@?ł jej kompa za okno. Siedzę z nimi bo się o nich boje. Mam przez to zaburzenia lękowe, nerwice i chęci żeby porapować z 2packiem. Pełne DDA cie