Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków, którzy dali się omamić filmikowi od MęczyNasPiłka.
Przypomnę, że to kanał PZPNu, w którym w ostateczności ma dobrze wypadać Boniek. W ostatnim korzystnie wypada Sousa, bo to przecież wybór Bońka, ale do rzeczy.
No naprawdę niebywałe, ze Sousa ostrzega przez Skriniarem i skrzydłowymi Słowacji. Geniusz taktyczny! Może jeszcze przed Hiszpanią powie żeby uważać na tiki-takę i Fabiana Ruiza czy Daniego Olmo? Dobrze to podsumował wczoraj Stan w #kanalsportowy , że większość trenerów zdobyłaby się na takie obserwację.
Albo czepianie się angielskiego piłkarzy i przepraszanie Lewandowskiego, że jednak on jedyny go rozumie i w ogóle.
To, że piłka mu odskakiwała i to, że beznadziejnie strzelał i niecelnie podawał to wina, że nie ma wokół siebie zawodników Bayernu. Mało jest piłkarzy, którzy są usprawiedliwiani słabą grą innych za własną słabą grę.
Poza tym, pomijając piłkarzy, którzy 10 razy lepiej znają angielski od Lewego jak choćby Klich, Szczęsny, Bednarek czy Krychowiak są jeszcze ci, którzy dobrze mówią po włosku (języku, w którym Sousa jest bieglejszy niż w angielsku) Glik, Bereszyński, Zieliński.
GUYS! GUYS! GUYS! GUYS!

#mecz #reprezentacja #laczynaspilka #bekazwykopkow
e.....k - Beka z wykopków, którzy dali się omamić filmikowi od MęczyNasPiłka.
Przypo...

źródło: comment_1623916611Fq6XjEbIOL4StJb05pGeFc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Dlaczego zaraz po wyborze brzęczka i potem kiedy był na niego największy hejt, nie było takich filmików, które by ukazywały go w dobrym świetle? Przecież to też było w interesie Bońka, bo to on wybrał Brzęczka


@StarySer: jak to #!$%@? nie bylo? co ty pieprzysz? nie pamietasz juz tego gowna pt. niekochani czy jakos tak? pomijam juz filmiki ze zgrupowan jakie zawsze wychodzily
  • Odpowiedz
@hubert93: @ebismolarek chciałem Wam tylko napisać, że cieszę się, że znalazłem wasze komentarze w zalewie łykajacych każdy kit wykopków. Mam wrażenie, że jakbyśmy przegrali z Argentyna po golu Messiego a ŁNP wypuściło filmik, w którym trener przestrzega przed jego akcjami, to wykopki dalej pisaliby o piłkarzach-debilach, no bo jak można dać Messiemu strzelić jak trener przestrzegał xD
  • Odpowiedz