Wpis z mikrobloga

@wakacje_to_wolnosc: Cóż z twoimi ogranicznymi zdolnościami interpretacji wolałem doprecyzować. ¯\_(ツ)_/¯

Nie chce mi sie po raz n-ty zadawać tego samego pytania na które zwyczajnie nie masz odwagi odpowiedzieć i musisz uciekać się do mojego nicka, bolszewików czy wyszukiwać błędy. Sorry ale żaden z ciebie dyskutant.

Dobrej nocy mirku.
  • Odpowiedz
@wakacje_to_wolnosc: Ależ ja się nie obrażam zwyczajnie jesteś bardzo męczący ptysiu w swoim sztucznym purytaniźmie sementycznym, kiepskich porównaniach, kolejnych fikołkach i ciągłym zmienianiu tematu . A brak konsekwencji i hipokryzje widze w nieudolnej próbie ucieczki od odpowiedzi na proste pytanie:

Czy kładł byś się rejtanem równie chętnie w analogicznej sytuacji gdzie jakiś chłopak interesował by się np historią zrobił licencjat i obronił go na 5 po czym jakś laska skomentowała by
  • Odpowiedz
@wakacje_to_wolnosc: Tak więc popraw mnie jeśli się myle ale twoje #!$%@? o rzekomej alternatywnej interpretacji dość burackiej wypowidzie nie miało by miejsca gdyby nie krytyka tej wypowiedzi przez osoby które uważasz za ideologoicznych przeciwników? Czy jednak zmienił byś swoją swoją argumentacje o 180 stopni gdyby lincz polegał na atakowaniu przez konserwatystów osoby która śmiała skrytykować taką wypowiedź? A może dołączył byś do orania lewactwa?

Strasznie ciekaw jestem jak bardzo elastyczny masz
  • Odpowiedz
@wakacje_to_wolnosc: Tyle chciałem wiedzieć. Doskonale posumowuje to wartość twoich marnych fikołków szumnie nazywanych przez ciebie: "cierpliwą i bogatą argumentacją", wymyśloną na poczekaniu w celu ideologicznej nawalanki i obrony #!$%@? wypowiedzi przed "lewackim linczem".

Myślisz że siedziałbym cicho gdyby jakiś tłum chciał cię zlinczować za obrazę uczuć religijnych?


Szczerze? To takimi fikołami w które nawet nie wierzysz tylko byś mnie ośmieszył więc lepiej pozostań przy obronie mądrości takich tytanów intelektu jak OP
  • Odpowiedz