Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta wpisy na tym tagu, śmiałem się bo nie poznałem tego smaku, aż nadszedł ten dzień XD

Jako, że całe życie jechałem na old spice'ach i innych axe'ach, ostatnio na Calvin Klein Obsession Night, który mi sprezentowała narzeczona rok temu, postanowiłem w końcu kupić swój pierwszy zapach, sam, ze swojego wyboru. Przeczytałem wczoraj poradnik z belki tagu, dowiedziałem się, czym jest ten sławny Kouros ( ͡° ͜ʖ ͡°), poczytałem o perfumach, które mnie zainteresowały, spisałem je sobie i dzisiaj wybrałem się do Sephory obwąchać (bo kto jest tak głupi, żeby tam kupować XDDD). Z listy znalazłem tylko jeden zapach - na szczęście zapach, na którym mi najbardziej zależało aby poznać. Pierwszy niuch, bez szału, zawiedziony, stwierdziłem, że uderzam do innych sklepów, trochę się pokręciłem i po tych 15 minutach poczułem w końcu to, co chciałem poczuć! Zajarałem się jak dziecko na wieść, że dostanie nową zabawkę. Wręcz wybuchła we mnie euforia. Szybko wróciłem do domu, narzeczona tylko utwierdziła mnie w moim wyborze, stwierdzając, że bardzo ładny zapach. A jako, że nie przeciągam zakupów, bo zazwyczaj się rozmyśliłem, poleciałem do Hebe i kupiłem swój pierwszy zapach w życiu - Issey Miyake L'eau D'Issey Pour Homme. Jestem przeszczęśliwy, już w głowie zacząłem się zastanawiać, co kupię przy następnej wypłacie i premii. xD

Witajcie koledzy i koleżanki, obawiam się, że zostałem jednym z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
mydlina - Śmiesznie się czyta wpisy na tym tagu, śmiałem się bo nie poznałem tego sma...

źródło: comment_162387191821XybKOlbhBLsFlJl08Fkw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@2for_zelek: jeszcze był testowany L'eau Blue, ale brakowało mi w niebieskim tej głębi, był cały czas cytrusowy, czekałem, aż coś się zmieni, ale nic, a ten to jest majstersztyk, po 30 minutach czułem się jak w lesie iglastym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mydlina: jak w Hebe to jest szansa ze przepłaciłeś, u mnie w Hebe Isseye to po jakichś chorych cenach były, z 2x więcej niż w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz