Wpis z mikrobloga

Ostatnia część mojego wpisu. Więcej już nie będę pisał, bo w sumie już z tym eksperymentem skończyłem. Co kilka dni zamieszczałem tu moją zabawę z badoo na innych "rynkach" niż Polska. Czyli co gdzie i ile mnie dziewczyn polubiło. Jak się z nimi pisało itp.

Badoo w Azji mam jakieś 3-4 dni. Standardowo codziennie przewijam te darmowe 50 głosów. I jaki efekt? Około 80 dziewczyn mnie polubiło w te 3-4 dni. Tego na screenie nie widać, bo wczoraj czy przedwczoraj kupiłem sobie premkę na dzień i wywaliłem te brzydkie/średnie, a ich było około połowa może ciut więcej, tak więc odstrzeliłem jakieś 16 dziewczyn z 32. Dziś wchodzę na badoo a tu znowu około 30-40 polubień. Mało tego laski dają mi super like (to co jest płatne) albo do wyfarmienia. Tak czy owak chodzi o to rzadkie wyróżnienie. Jak widzicie również same piszą. Do żadnej z tych lasek nie napisałem pierwszy. Jedna nawet z translatora pisała do mnie lol.

Chociaż oczywiście. Każda z tych dziewczyn zna angielski, bo to jest ich język urzędowy. Tak więc panowie jak chcecie sobie zboostować pewność siebie czy coś, albo szukać żony to zapraszam do Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możecie się poczuć jak p0lki które mają pełno wiadomości i lików :>.

Ja jakimś chadem nie jestem. Fakt brzydkiego ryja nie mam. Mam spoko warunki fizyczne, bo trochę ćwiczę na siłowni (nie dużo, six packa nie ma ani jakiejś łapy) i jestem w miarę wysoki, bo 189, ale laski widzę, że się tu zabijają o Europejczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze tak do podsumowania:
W polsce 2-3 pary dziennie max
Rosja białoruś 5-8 par dziennie.
Na żadnym badoo nie mam skąd pochodzę ani tego, że jestem obcokrajowcem. Najładniejsze dziewczyny to Białoruś, Ukraina i filipiny w tej kolejności jeżeli chodzi o ilość. Generalnie na ukrainie/białorusi te co dają lajki to są już bardzo ładne. No, a p0lki? To szkoda gadać... Nawet jak dadzą te lajki to są średnie albo brzydkie haha. I to nie, że narzekam na nasze kobiety ale na tym badoo jeżeli chodzi o polski rynek to chyba tylko jakiś odpad kobiecy został :D.

@DawidiXXX
@karuzelpl

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #azjatki
ReevoX - Ostatnia część mojego wpisu. Więcej już nie będę pisał, bo w sumie już z tym...

źródło: comment_1623865584x8V4cqOh8weW7pP99OFlGm.jpg

Pobierz
  • 9
@ReevoX: no właśnie Cię martwię o tyle, że wysoka ilość licków nie wynika z potencjalnej atrakcyjności a z tego za szukają albo klienta albo frajera co im zasponsoruje europejskie obywatelstwo. Korzystałem z tindera w Tajlandii i ciężko było trafić na normalną relację a większość rozmów schodziła prędzej czy później na różnego rodzaju propozycje a to jakiego rodzaju, zależało od tego co w zamian proponowałem (a w zasadzie będąc dosadnym - ile)
@koniarz: Wcześniej tak, używałem fake gps apkę, aż jeden mirekcnapisał, że można to zrobić normalnie w apce i działa faktycznie

@papaj_21_37: Nie zmartwisz mnie. To było for fun przeprowadzone dla mnie. Tak czy owak przyjemnie jak lajkuje cie 100 dziewczyn w ciagu kilku dni biezależnie od ich intencji. Taka odskocznia od p0leczek żeby popisać, a nie jak z p0lką która często potrafi odpowiadać tylko jednym słowem na twoje zdanie xd.