Wpis z mikrobloga

Czaicie, że w erze Mbappe są ludzie, którzy uważają takiego Lewandowskiego za najlepszego piłkarza na świecie? XDDDD

Drewniaka, co prawda o niesamowitej skuteczności, ale wciąż drewniaka który by świecić, potrzebuje znakomitych asystentów, bo samemu nie jest w stanie nic wyczarować. Drewniaka, który w wielkich meczach nie istnieje, o wielkich turniejach nawet nie wspominając, ale jakiemuś Schalke 5 brameczek mając za plecami cały piłkarski TOP który dogra mu piłkę na milimetry? Kaine problem xD

Z drugiej strony taki Mbappe xD Absolutnie kosmiczny sprint przez całe boisko w 80 minucie w meczu z Niemcami po bardzo intensywnej grze? Żaden problem, dawać mi sam na sam z Nojerem xD Chłop ma wszystko - kosmiczną wytrzymałość, wydolność, kosmiczną szybkość, kosmiczny drybling, kosmiczną kreację i ma również kosmiczne wykończenie. Absolutnie wspaniałe warunki fizyczne i równie wspaniały mental. Mbappe to zawodnik, który w pojedynkę jest w stanie ustalać wyniki meczów w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lewandowski w pojedynkę nie istnieje i w pojedynkę jest w stanie co najwyżej #!$%@?ć jamnika.

Oczywiście, Lewy jest mistrzem w swoim fachu - w byciu piłkarskim egzekutorem. Tutaj być może faktycznie jest najlepszy na świecie, prawdopodobnie tak jest. Ale obok najlepszego piłkarza na świecie to on nie stał.

Kończy się bardzo szybkimi krokami era Ronaldo i Messiego i jedynym, przez tyle lat ich dominacji, który może usiąść przy tym samym stole, jest właśnie Mbappe.

Absolutnie KOSMICZNY zawodnik. Cieszmy się, że takiego geniusza możemy oglądać za naszego życia.

#mecz #pilkanozna #euro2020
JanuszKarierowicz - Czaicie, że w erze Mbappe są ludzie, którzy uważają takiego Lewan...

źródło: comment_1623834884PR4Lg19c2RwBybfZ5Xr2Sv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@pi73r: Ja #!$%@?, gościu jebnij łbem w ścianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypomnij sobie mecze, gdzie Lewy miał kontuzję i Bayern nie istniał. A w ataku miał wtedy gości lepszych, niż z naszej ekstraklasy.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: O #!$%@?, zaczelo sie euro i standradowo wybilo specow od pilki. Lewandowski slaby technicznie. XD. Caly wykop smieje sie z januszerki, a mloda januszerka narodowa dojrzewa wlasnie tutaj XD.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Dla mnie Mbappe jest świenym graczem, ale nie wybitnym. Przynajmniej jeszcze nie. Szczególnie widać to było w pólfinale LM przeciw City, gdzie gość nie dość, że nie był w stanie nic robić, to jeszcze sprawiał wrażenie nieobecnego. Messi, czy Ronaldo w jego wieku byli przynajmniej o poziom wyżej. A Lewandowskiego tytułuje się najlepszym zawodnikiem na świecie ze względu na to, że otrzymał takową nagrodę za poprzedni sezon.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Co prawdę tu napisałeś to się zgodzę. Chyba wąsacze janusze mają poczucie ze to pierwszy rodak ktory liczy sie w jakichkolwiek innych statystykach niz straty na świecie, a to że dopiska ze najlepszy na globie to juz zart. Skuteczny w #!$%@? ale daleko mu do topu. Bez szybkosci, dryblingu, umiejetnosci przetrzymania gały inaczej niż krychowiakowe zasłoniecie sie plecami xD ma smykałkę i feeling do szukania piły w polu+ jest relatywnie
  • Odpowiedz
@pi73r: nie jestem żadnym fanbojem lewego, po prostu stwierdzenie, że byle napastnik z ekstraklasy by nastrzelał 30 plus goli to jest #!$%@? i tyle
  • Odpowiedz
@Pedroo:
Nie byle napastnik, tylko napisalem, ze kogos topowego z ekstraklasy. Ja w przeciwienstwie do fanbojow lewego akurat ogladam czasem bundeslige i prawda jest taka, ze lewy to tam moglby i spokojnie 50+ goli walic, jakby nie marnowal kilku setek w kazdym meczu.
  • Odpowiedz