Wpis z mikrobloga

#euro2020 tylko euro a Ja miałem prawdziwy mecz ale o właśnie życie które ogółem stracić przez konowała neurologa . Otóż zmieniałem leki przeciwmigrenowe no i spoko koleś zna historie mojej choroby bo chodzę do niego kilka lat . Waśnie ten lekarz jak sie okazało przepisał mi potrójna dawkę leku i kazał brać dwie . Przed wczoraj miałem atak migreny no to siup. Po godzinie wymioty i slnianie się na nogach to telefon do brata i jedziemy na SOR . Zanim się tam dostaliśmy to już się cały telepaalem ze to brat zabrał się za kwity wypisywa a ja nawet nie mogłem się podpisać. Wstępne rozpoznanie 3 min i gabinet a tam pierwsze pytanie , tydzień libacji czy narkotyki zaprzeczyłem mówię ze leki zmieniałem i coś neo ta . Oczywiście my nie wierzymy robimy testy , ja ze spoko , piguła dała zbiorniczek na mocz i wydała do wc a ja tam na tym kubłem trzymam go w łapie i myśle ze prędzej se konia zwale ja na szczam alae ok pyklo . EKG rtg brzucha bo mówię ze boli w min czasie wyniki ze czyste . Z rtg wynikło ze teksycze uszkodzenie wątroby. Jakbym zemdlał i nie przyjechał to prawdopodobnie transplantacja #medycyna #lekarze
  • Odpowiedz