Wpis z mikrobloga

W końcu dobiłem do końca hanta x hanta i doznałem uczucia którego nienawidzę równie mocno co pragnę go doznawać, a mianowicie uczucia pustki po obejrzeniu świetnej serii i świadomości że pewna fantastyczna przygoda się skończyła i trzeba już opuścić ten wspaniały świat w którym człowiek tak mocno się zanurzył, a tasiemcowy charakter owej chińskiej bajki jedynie wzmacnia to poczucie, bo jednak dzięki niemu byłem z tą serią trochę dłużej niż ze standardowymi 25-odcinkowdcami. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni miałem to uczucie, ale w takim natężeniu to chyba tylko w czasach kiedy dopiero zaczynałem oglądać animu. Tym co mi się szczególnie podobało w tej serii było połączenie takiego baśniowego świata i klimatu z w miarę poważniejszą fabułą, dzięki czemu to anime miało taki przyjazny charakter, ale jednocześnie nie czułeś że oglądasz coś bardzo dziecinnego i mogłeś na prawdę utożsamiać się z bohaterami oraz wczuć się w historię. Togashi wyłącz na chwilę Dragon Questa i zatrudnij jakiegoś asystenta bo na prawdę chciałbym poznać prawdziwe zakończenie tej serii.
#hunterxhunter #animedyskusja #anime #hxh
  • 3