Wpis z mikrobloga

Podsumowanie E3 Nintendo jakby komuś nie chciało się oglądać

- Nowe DLC do Smasha czyli postacie z Tekkena przedstawione jako mega hit i innowacje
-Słabe porty gier sprzed roku-trzech
-NOWA GRA NINTENDO WARIO który wygląda jak flashówka z lat 90tych napisana przez studenta nie wiadomo po co
-Zamiast Zeldy mamy DLC do Hyrrule Warriors Age of Celamity
-Metroid który wyjdzie za półtorej roku a pokazali narazie sami nie wiadomo co bo zaznaczyli że to nie gameplay z gry

Hit XD. Byli gorsi niż Sony które przynajmniej nie zawiodło fanów bo nie zrobiło konferencji

#nintendoswitch #gry #konsole #xbox #sony
  • 6
-Zamiast Zeldy mamy DLC do Hyrrule Warriors Age of Celamity


@Plecakowicz: ale #!$%@?, wskazali BoTW 2 na 2022 rok

-Metroid który wyjdzie za półtorej roku a pokazali narazie sami nie wiadomo co bo zaznaczyli że to nie gameplay z gry


@Plecakowicz: Kontynuacja Metroid Fussion jakby ktoś chciał wiedzieć.

-NOWA GRA NINTENDO WARIO który wygląda jak flashówka z lat 90tych napisana przez studenta nie wiadomo po co


@Plecakowicz: To jest
@Kryspin013:
No to podsumujmy.

Trailer do Zeldy 2 trwał minute.Z czego pół minuty to kontynuacja trailera sprzed 2 (!!) lat xD . A drugie pół to pierwsza część z nowymi teksturami. Super tą grę pokazali, a nie fakt Link ma nową umiejętność przenika przez ściany.Przez 2 lata Nintendo wykodowało możliwość przenikania przez ściany

-Trailer po którym nie wiadomo nic a gra wygląda słabo

-Co zmienia to w tym że ten wario
-Co zmienia to w tym że ten wario wygląda jak gra flashowa z lat 90?


@Plecakowicz: Nic, po prostu taki typ gry. Co mam ci napisać?

-Trailer po którym nie wiadomo nic a gra wygląda słabo


@Plecakowicz: Nie wiem czy słabo. Wygląda nieźle wizualnie jak poprzednie BoTW. Ale ogólnie się zgodzę, że BoTW jest dla mnie też słabe. Odnosiłem się do tego, że jednak chociaż datę podali BoTW2 xD

Natomiast