Wpis z mikrobloga

Po 12 latach czas złożyć nowego kompa - wiedza już nie ta więc póki co próbuje się sugerować techliptonem i niejakim fanboyem xd Na techlipton znalazłem zestaw za 4175 zł (oczywiście nie ma gpu, fotka w komentarzu) U tego drugiego znalazłem coś takiego (za około 4100 zł). Co sądzicie o tym? Jeśli chodzi o użytkowanie to cs go, wiedźmin 3, shadow of war więc raczej nie najnowsze tytuły w ultra hd xD W grę wchodzi też przeczekanie na karcie graficznej i ewentualne kupienie innej grafy jak ceny spadną (kiedyś) więc proszę nawet o porównanie tych zestawów bez patrzenia na gpu.

#pcmasterrace
maltir - Po 12 latach czas złożyć nowego kompa - wiedza już nie ta więc póki co próbu...

źródło: comment_16237697841vapHyyj8larO8Fazmvzzl.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@maltir: kupowanie przestarzałego 1600af czy nawet 2600 to dziś pomyłka, zestaw techliptona dużo lepszy bez patrzenia na gpu. Zresztą u intela możesz wziąć sobie wersje procka bez literki F ze zintegrowaną grafą.

Jeszcze lepszą opcją od tych dwóch na teraz byłoby wzięcie zestawu z ryzenem 4650g, który ma naprawdę porządną zintegrowaną grafikę i dokupienie w przyszłości normalnego gpu, na teraz coś takiego by ci dało najlepszą wydajność.
  • Odpowiedz
@maltir: imo ten z techliptona sensowny, ewentualnie jakis odpowiednik tego procka od amd - np ryzen 5 5600x , kwestia tylko gpu które mają obecnie powaloną cene
  • Odpowiedz
@maltir: tak jak komentarz wyżej, lepiej ramy 3600 jak dasz radę(amd lubi wyzsze taktowania), i poczytaj czy zasilacz nie jest na jakiejś czarnej liście bo nieznam modelu
  • Odpowiedz
@NPC_358034: To chyba ewentualnie właśnie musiałbym przeczekać na jakiejś taniej grafice (lub za free jak się uda mam nadzieje w czwartek załatwić) i zbieranie - karty z serii rtx są zupełnie poza moim obecnym budżetem xD
  • Odpowiedz
@SuperGosc11: dzięki ale nastawiłem się już na ten trzeci xD Też kilka innych osób mi potwierdziło że najsensowniejszy w zakładanym budżecie, który miałem przeznaczyć.
  • Odpowiedz