Wpis z mikrobloga

Stosował ktoś może te ultradźwiękowe odstraszacze na szerszenie, co się do gniazdka podłącza? No wlatują mi do mieszkania jak porąbane i co roku to samo, więc zastanawiam się czy to działa.
#owady #szerszencwel
  • 7
  • Odpowiedz
@ArRog: a może po prostu załóż sobie moskitierę? taka na ramie to koszt około 50 zł i masz skuteczność 100% :) Sam mam takie na wszystkich oknach w domu (znaczy, na jednym skrzydle każdego okna) i spisuje się to doskonale. Zamawiasz pod wymiar.
  • Odpowiedz
@jakis_login: No właśnie wolałbym nie, bo zazwyczaj mam balkonowe drzwi otwarte i są dość często używane :) No ale jest to jakiś pomysł w ostateczności.
@erebeuzet: biorę się za czytanie, dzięki :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ArRog Kup sos ostrygowy i wylej go 100 metrów od domu na jakieś drzewo, pień. Tam polecą bo inaczej pozostaje Ci walka z nimi klapkiem.
  • Odpowiedz
@FulTun: Ostatnio zmieniłem klapka na buta, bo się chyba wytrzymalsze robią xD
@jakis_login: O, to idę popatrzeć. Ostatnio na domku letniskowym widziałem patent z rzepem i był strasznie irytujący :D
  • Odpowiedz
  • 0
@ArRog Od tygodnia mi już nie przylatują jak menele mają sos na krzakach i tam machają łapami bo tak to miałem takie okazy po 2, 8 cm. Ciężkie krążowniki z zapałem żeby mnie uj3bać.
  • Odpowiedz