Wpis z mikrobloga

Do pupy z takim astronimicznym latem!

Sierpień był zimny, teraz też mam całe +10*C na termometrze za oknem!

Wow, wynik tak dobry, że mogę moją starą post-radziecką lodówkę wyłączyć i otworzyć drzwiczki - temperatura podobna, a jaka oszczędność środowiska!

Dobrze że chociaż nie leje! Oh, wait...


#pogoda #deszcz #zimno #narzekam
r3ll - Do pupy z takim astronimicznym latem!

Sierpień był zimny, teraz też mam całe ...

źródło: comment_EDtk7j2k2osLhpWB9RFb9pIIo57iwlOp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r3ll: Przez całe lato było raptem kilka dni upałów (o ja jakie narzekanie było na mirku, jak zawsze) i trochę słonecznych, ładnych dni. Weekendy były zazwyczaj deszczowe. Sierpień był zdecydowanie za chłodny ze sporadycznymi na prawdę pogodnymi i ciepłymi dniami. Też nie podoba mi się ten klimat. Od piątku ma być ponoć ładniej, ale nie liczyłbym na więcej jak 20 stopni.
  • Odpowiedz
@ksionc: W sierpniu wybrałem się w Góry na tydzień. Było równie zimno co dziś, tylko bardziej mgliście. Mgły było tyle, że zastanawiałem się "Gdzie się k*rwa te góry podziały?!"

@tusiatko: NIE! :O Serio? Myślałem że to takie heheszki z tą Majorką! Nie obrazi się, przyjadę z żoną :P Offtop: pracujesz czy wypoczywasz? Jeżeli to pierwsze, to czy przypadkiem nie potrzebujesz nowego współpracownika rodem z PL? <3
  • Odpowiedz
@r3ll: Odpoczywam i zajmuje sie studbaza na odleglosc :) koncze licencjata. Poza tym zajmuje sie domem, gotuje, mirkuje :) Ale od pazdziernika dalej mastera trzeba robic, wiec skonczy sie Majorkowanie :p


Ale pogoda na Majorce od pazdziernika zaczyna sie psuc troche. Czesciej pada. Ale zimno tu nie jest nigdy :) No i pogoda tez jest czesciej ladna (w porownaniu do Europy).
  • Odpowiedz
@r3ll: No tutaj nie ma co szukać pracy, chyba, że masz pomysł na biznes :P Tak myślałam, że gdyby otworzyć tutaj dobrą polską restaurację, ale nie jakieś tam bufetowe żarcie, tylko coś fajnego, to możnaby zrobić niezły interes. Restauracji polskich tutaj nie ma w ogóle ( jest jakaś jedna biedna kafeteryjka z drogim żarciem, weź za 6 pierogów 5€ to sobie mogą cmoknąc, przy plastikowych krzesłach) , ale rynek dla
  • Odpowiedz