Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Całkiem fajny w składaniu model z mnóstwem (46!) naklejek za nieduze pieniądze. Ale jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia że wygląda nie jak oryginalne LEGO tylko jakiś mega tani chińczyk.
Anyway, i tak nie mam gdzie go postawic więc od razu sprzedaje, ktoś chce?

#lego #klockibogusia
bogdan-chwast-REBIRTH - Całkiem fajny w składaniu model z mnóstwem (46!) naklejek za ...

źródło: comment_1623693406117hU9vQysyGS79GIlewRq.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczelokinka: hobby jak hobby, ja do grudnia ubiegłego roku miałem takie hobby że wieczorem półtorej godziny grałem na konsoli a od grudnia mam takie hobby że wieczorem półtorej godziny układam klocki xd i tak od tego grudnia praktycznie dzień w dzień z pojedynczymi dniami przerwy coś składam. Hajsu poszło w #!$%@? w to niestety.
@Paczelokinka: to ja to samo uważam o graniu, można trochę, ale na dłuższą metę jest to bez sensu. Już wolę pójść w góry czy poszukać skamieniałości w kamieniołomie lub ogarnąć ogród.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczelokinka: tbh death stranding zrobilo na mnie tak ogromne wrażenie i tak niesamowicie mnie wkręciło że po jego skończeniu w 100% żadna gra już mnie nie jarala bo wszystko do tego DS porównywałem. I to był jeden z powodów odstawienia plejaka w kąt. W ogóle to mi się nie chce prawie całkowicie grać w mainstreamowe gry i grywałem głównie w walking simy no i wszystkie już przeszedłem.
Plejaka oddałem szwagrowi i
@Paczelokinka: Na Lubelszczyźnie nie ma praktycznie kamieniołomów, a tam gdzie są można znaleźć wyłącznie skamieniałości w opokach kredowych, kampan albo mastrycht. Fajniejsze skamieniałości można znaleźć w obrębie Zapadliska przedkarpackiego. Minerałów nie ma, więc jak ich chcesz szukać to Góry Świętokrzyskie, Sudety.