Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W piątek mam szczepienie drugą dawką Moderny.
Jak przechodziliscie ten drugi strzał? Rozłożyło Was czy nie? Po pierwszej dawce ręka mnie bardzo bolała przez 1,5 dnia i to tak całkiem mocno. Wśród rodziny i znajomych wszyscy się szczepią Pfizerem, więc nie mam porównania, jak to wygląda w przypadku Moderny.

#szczepienia #moderna #pytanie
  • 11
@Fraulein_Anna: Opisze jak bylo u mnie. Po pierwszej: mocny ból ręki dwa dni, tem max ok. 37.7, uczucie bycia chorym. Druga dawka, świetne samopoczucie, lekki bol ręki, goraczka w nocy 38,3 (po 12h od szczepienia). Rano temp 37,0 bez żadnych objawów. Po ponad 24h od szczepienia został tylko lekki ból ręki. Nie brałem żadnych leków. Mimo wyższej goraczki przy drugim szczepieniu, samopoczucie o wiele lepsze. Ta goraczka była mega dziwna, bo
Ta goraczka była mega dziwna, bo zwykle przy chorobie czujesz się rozwalony przy wyższej temp, a tutaj tylko się gotowałem, miałem chaos w głowie i dziwne sny, ale czulem sie świetnie fizycznie.


@Atx0937: Programowali cię Miras poprzez to całe 5G. Tak właśnie się to odbywa. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Fraulein_Anna: Akurat wczoraj mialem 2 dawke to ci powiem. Po 1 dawce tylko bol ramienia, ktory przeszedl po 48h. Po 2 dawce w dzien troche bolało ramie (nie tak mocno jak po 1) i glowa, w nocy bylo mi zimno i mialem dreszcze, bardzo niespokojny sen, a po kilku h stan podgoraczkowy - wzialem paracetamol i sie poprawilo, teraz wstalem bo chcialem jak najwiecej odespac i juz jest w miare ok,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcines: dziękuję za opis :)
Łukaszenko i Putin mówisz... hmmm...a może przez przypadek zapodali Ci Sputnika i to nie był sen, tylko tych dwóch próbowało przejąć kontrolę nad Twoim mózgiem (jak głoszą niektóre teorie spiskowe) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fraulein_Anna: Ja po pierwszej tylko ból ręki przez 2 dni mocny potem słabnący. Po 2 dawce mnie zmiotło. W nocy nie mogłam spać, gorączka, dreszcze i potworny ból mięśni, szczególnie pleców. W dzień jechałam na paracetamolu ale było średnio. Dopiero na wieczór (dzień po szczepieniu) zaczęło mi przechodzić.