Wpis z mikrobloga

Różne są kobiety ale w większości chcą one takiego partnera, który będzie je wspierał, spędzał z nimi czas i nie robił im krzywdy. Ta obsesja na punkcie wyglądu zwana blackpillem pochodzi z waszej własnej projekcji psychologicznej. Przegrywi używają skali x/10 w ocenie kobiet i ogółem oceniają je po wyglądzie, dlatego spodziewają się tego samego od wszystkich innych. Może tak jest w klasie niższej społeczeństwa, nie wiem, ale cywilizowani i wykształceni ludzie nie podniecają się tylko prymitywnymi walorami genetycznymi.
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks
  • 28
  • Odpowiedz
@Anon1488: Hahahaha
Śmieszny jesteś. Akurat największe potwierdzenie blackpillu zaobserwowałem na studiach. Gdzie wiele spokojnych i porządnych dziewczyn śliniło się na widok łobuzów przystojniaków i flirtowały z nimi mimo że mają chłopaka.
Nawet same koleżanki mówiły mi że zawsze mlode kobiety lecą na bad boyów a dopiero jak dojrzeją to wiążą się z cuckamim
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: a jak myślisz, dlaczego nigdy nie byli na randkach? Pewnie z własnej woli kazali się poniżać w szkole, aby broń boże nie rozwinąć social skillów. Pewnie celowo skracają sobie nogi i cofają żuchwę wypisując mizoginistyczne wpisy na vikop.ru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: a ja tylko mówię, że przegrywa się głównie przez #!$%@? geny, które objawiają się np. nieatrakcyjnym wyglądem. I potem przychodzi taki n0rman na tagi i mówi, że świat wcale tak nie wygląda. To tak jakbyś powiedział dziecku z Afryki, żeby się wziął w garść, bo przecież świat to nie ciągłe wojny, głód i epidemie, bo nigdy tego przecież nie doświadczyłeś. Tak, zesrałem się
  • Odpowiedz
który będzie je wspierał, spędzał z nimi czas i nie robił im krzywdy.


@Anon1488: po czym dostając to, zaczyna brakować jej karuzeli emocji, czegoś szalonego i chce się wyrwać z rutyny i strefy komfortu uzyskanej u beciaka więc szuka czegos co da jej to wytchnienie.
Sam przerabiałem taką laskę. Po tym jak sie poznalismy dostała szału macicy i nalegała na kontakt (ja w trybie treningowym a beciak ten który własnie
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: ale ja nie napisałem ze rozchodzi sie tylko o ruchańsko pod śmietnikiem tylko neguję to #!$%@? kocopołów ze laska jak znajdzie partnera to oddaje dusze i ciało za fakt bycia w strefie bezpieczenstwa i zrozumienia. Bzdury. Jak nie ma pociągu fizycznego to gdzieś emocje będą musiały ujść. Z naturą nie wygrasz takimi cope'ami
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: ja też tego nie neguję, ale obraz relacji międzyludzkich może być (i często jest) zaburzony przez znajomość tematu. Bo n0rmictwo przyjmuje to co ma, jako standard, nie widzą swojej przewagi nad przegrywami, przez co ci myślą że przegrywi sami sobie zasłużyli na swój los. I mowię to jako osoba, która była zarówno przegrywem, n0rmikiem jak i chadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anon1488: Trochę bullshit. Byłem na sporej liczbie randek. Z dziewczynami, które były naprawdę urodziwe i z takimi, które urodą nie grzeszyły. Mose to bylo z 70 dziewczyn przez 3 lata. Nie jest to duża liczba, ale nawet tylu par nie ma przeciętny wykopek na tinder xD
U każdej wyszło jedno. Brak zdecydowania. Czy miała już pasożyta czy nie zadna ewidentnie nie chciała faceta co "bedzie je wspieral, spedzal z nimi
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: boze ile razy jeszcze bede czytal te #!$%@? o tym jak to laski leca na bad boyow xD potem sie jakis przegryw zakolarz z cofnieta szczeka naczyta takich glupot i probuje robic jakis nieudolny thugmaxxing, zaczyna dilowac i pakuje sie w problemy a jak kobiety mialy go za niewidzialnego tak dalej maja XD po pierwsze to nie ma nic wspolnego z blackpillem (ktory odnosi sie do cech fizycznych) a
  • Odpowiedz
Nie ukrywam, że jednostronnie napisałem oryginalny post, żeby sprowokować dyskusję. Tak naprawdę troszkę się zgadzam z blackpillem. To znaczy, jeśli ktoś jest mega brzydki, to oczywiście, że ma #!$%@? (też trudno samemu ocenić wygląd, czasem można się samemu zbyt mocno dissować niepotrzebnie). Ale nie zgodzę się, że wszystkie kobiety to coorvy xD. Oczywiście jest dużo szlaufów, tak samo jak zdradzających narcyzów facetów i życzę wam na takich osobników, po prostu nie trafiać.
  • Odpowiedz
@Anon1488: Czasami jak przeglądam sobie wpisy niektórych z tagu #przegryw to nie dziwie się tym laską co ich odrzucają. Od początku prowadzą rozmowy jakby byli upośledzeni i pewnie coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Jezzu sam jestem w miarę przystojny i laski czasami same zarywają. Ale za to jestem #!$%@? mentalnie. I uważam że w społeczeństwie bardzo dużo mezczyzn myśli że jak będą mili i ulegli to dziewczyna się w nich zakocha przez to. I właśnie to jest bardzo szkodliwe bo tacy kolesie będą szmaceni. Więc lepiej być bad boyem niż ciepłe kluchy.
  • Odpowiedz