Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: Nie wiem jaki masz budżet, ale celowałbym w coś o rozdziałce 4k, powyżej 100hz. Nie koniecznie musi być to OLED, bo ostatnio pojawiło się sporo innych technologii które mu wiele nie ustępują - np. Neo QLED.
@Janusz_z_Rivii: Nikt nie robi high endowych małych telewizorów. Po pierwsze się nie opłaca (mało kto takie kupuje) a po drugie wbrew pozorom zajebiście trudno wyprodukować mniejsze panele w przypadku OLED.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_z_Rivii: Nie musisz ale wtedy godzisz się z kompromisami jak brak 120 Hz. Albo OLED 48 cali jak radzi kolega wyżej albo 30 parę cali gejmingowy monitor albo 40 calowy średniej klasy TV.
@Janusz_z_Rivii Grałem jakiś czas na starym LG 43 cale i gry na PS5 wyglądały naprawdę dobrze. A te 120 Hz, to ciekawe w ilu tytułach tak naprawdę zobaczymy. Sam mam teraz xh90 i polecam.
technologii które mu wiele nie ustępują - np. Neo QLED


@greven: ustępują tak mało że samsung zadeklarował że będzie kupować panele oled mimo dawnych zapewnień że to ich autorska technologia technologia qled jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NPC_358034: QLED jest lepszy w niewypalaniu się no i cenie, można go dawać do TV 2 x tańszych niż OLEDowe. Mam TCL z QLED i faktycznie wygląda to lepiej niż "zwykłe" matryce. Problem pojawia się kiedy taki Samsung próbował wmówić wszystkim że to dokładnie ta sama jakość co OLED xD