Wpis z mikrobloga

@pijekubusplay: A gotujesz cos ciekawego czy np. pomidorową?

@podrywacz1: A jesli np. na jednym ze zdjec fajnie wygląda w jakiejs tam spódnicznce i to jej najlepsze zdjecie, to jesli powiem cos w stylu "ale urodziwie wygladasz w tej spodniczce", to bedzie ok?
  • Odpowiedz
"Wporządku, oglądam mecz. A Tobie?" - nie bedzie?


@lastro: To jest nudne, ona takich "rozmów" prowadzi 20 dziennie, nie wyróżnisz się tym

A jesli np. na jednym ze zdjec fajnie wygląda w jakiejs tam spódnicznce i to jej najlepsze zdjecie, to jesli powiem cos w stylu "ale urodziwie wygladasz w tej spodniczce", to bedzie ok?


@lastro: 90% facetów ją komplementuje w ten lub podobny sposób, tym też się nie wyróżnisz
  • Odpowiedz
"Wporządku, oglądam mecz. A Tobie?" - nie bedzie?

@lastro: To jest nudne, ona takich "rozmów" prowadzi 20 dziennie, nie wyróżnisz się tym

A jesli np. na jednym ze zdjec fajnie wygląda w jakiejs tam spódnicznce i to jej najlepsze zdjecie, to jesli powiem cos w stylu "ale urodziwie wygladasz w tej spodniczce", to bedzie ok?

@lastro: 90% facetów ją komplementuje w ten lub podobny sposób, tym też się nie wyróżnisz
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: @podrywacz1: Kurde tak dlugo sie zastanawialem zeby jak najlepiej odpowiedzieć, i ostatecznie chyba wybralem najslabsza z opcji ktore rpzelatywaly mi przez glowe.
Ona ogolnie byla moja super parą. Z wyglądu pasowała mi na żone i juz kiedys mialem do niej psiac, ale przez to ze chcialem to zrobic jak najlepiej, to jakos tak odlozylem na pozniej. Tymczasem zaskakująco napisala do mnie, a jak mi zalezy to trace kreatywność i
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz. Chodzi mi o to, ze jak sie jej podobam, to moze inaczej reagować


@lastro: moze ale to musialbys miec zajebisty ryjec zeby takie spermisrskie teksty dawaly korzysc. Tutaj moga zaszkodzic i brzmiec creepy nawet jesli jej sie podobaszz bo gdybys byl z ryjca w topce nie rozmyslalbys na te tematy.
Takich lepszych jakosciowo moze miec kilku i #!$%@? wywali. Chcesz miec przewage nad innymi na Twoim poziomie? Gadaj z
  • Odpowiedz
@lastro: to zależy, ja bym się nie cackał bo nie lubię takich pytań, więc szedłbym w stronę żartu. Przykładowo jak panny nie mają opisu i ciężko się do czegoś odnieść, to sądzę pytania w stylu: żelki czy oreo i o dziwo idzie wtedy normalnie jakoś poprowadzić rozmowę na właściwe tory
  • Odpowiedz
Kurde tak dlugo sie zastanawialem zeby jak najlepiej odpowiedzieć, i ostatecznie chyba wybralem najslabsza z opcji ktore rpzelatywaly mi przez glowe.


@lastro: za dużo rozmyślasz ale nawet jak coś napiszesz nie tak to przecież moze cie poprawic i sama o coś zapytać. Zresztą najlepiej ustawiaj jakieś spotkanie.

a jak mi zalezy to trace kreatywność i luz


@lastro: dlatego traktuj ją jak koleżanke póki co i gadaj jak z innymi, a
  • Odpowiedz