Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tryck21 hej. Z grubsza sprawa wygląda tak. Wczoraj nad ranem ktoś wbił mi na fb. Zmienił adres mailowy i hasło. Szybko sprawdziłem z konta kumpla, że nic więcej się nie stało, być może próbowali znajomych na blik'a naciągnąć (w ubiegłym roku koleżance tak zrobili, ale trafiło na mnie i spadli z rowerka, szybka akcja i nikogo nie naciągnęli), ale nikt z kim się kontaktowałem nic takiego nie dostał. Później szybko zgłosiłem włamanie
  • Odpowiedz
@Barneyeos: Kluczowe pytanie, miałeś połączony numer telefonu z kontem? Ogólnie, a najlepiej to do dwustopniowego uwierzytelniania.
2. Przy próbie logowania powinien być odnośnik, aby potwierdzić swoją tożsamość poprzez wysłanie ID.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tryck21 dwu stopniowego nie miałem, a nr telefonu miałem podany i nim się logowałem zazwyczaj. Zarówno po e-mailu jak i nr telefonu mogę znaleźć to konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Barneyeos tożsamość potwierdziłem i zmieniłem email na który dostaje kody do resetu hasła, ale nie mogę ich użyć bo niby za dużo razy go wpisywałem i muszę czekać, tylko kij wie ile i dlaczego
  • Odpowiedz