Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z strims.tv ? Bo ostatnio kompletnie nie da się żadnego meczu z EURO obejrzeć. Czy to TVP, TVP2 czy TVP Sport na każdym kanale jak zacznie się mecz, to zacina przycinać... #!$%@? takiej dostaje jak #!$%@?.

#strimstv #strims #iptv
  • 15
  • Odpowiedz
@Miecz12: Właśnie z strims.tv korzystałem pół roku i dobrze chodziło. Nawet walki Fen czy KSW nie zacinały, ale to co ostatnio wyprawiają, to jakiś cyrk.

Net 150 Mb/s, 10 ms pingu, a co chwile tnie kanały sportowe.
  • Odpowiedz
Dobra napisałem maila, odpisali po 5 minutach.
Dostałem pakiet VIP na testy, na razie żadnej ściny nawet w 4k TVP. Zobacze jak będzie dalej
  • Odpowiedz
@znikam5: tak ale tylko dla Polskiego ip. za granica tvp sport online jest zablokowane

@Calvex: pakiet vip tu nie ma znaczenia kolego. Polskie kanały sa takie same w VIP jak i pakiecie Polska. Vip jedynie sie rożni tym, ze masz dodatkowo pierdylion kanałów z innych państw i trzepaki ; )

a tvp chodzi lepiej bo naprawili stream jak napisałeś i tyle : P
  • Odpowiedz
@Calvex: do tej pory miałem internetowa.tv i hejo.tv. oba działały w sumie bez zarzutu, tylko oferta tv o polowę uboższa od tego co daje strims.tv. jakośc tez nieco gorsza. tylko co z tego jak strims.tv to loteria. czasem działa, czasem festiwal klatek, dlatego juz wiem że nie przedłuże. jeśli nie znajdę przez miesiąc nic sensowniejszego chyba wrócę do którejś z tych co juz mialem
  • Odpowiedz