Wpis z mikrobloga

@DeXteR25: znam dziewczynę, która w javie nauczyła się kodować w 2 lata (nauka w biurze, przy doświadczonych programistach, na poważnych projektach), więc pewnie w dot necie można zrobić to samo
@DeXteR25: zależy, kodzić można po pół roku, ale jakość będzie wiadomo jaka, ja po pół roku już zacząłem ogarniać, ale kodziłem 8 godzin dziennie w pracy mając już podstawy (inż na programowaniu)
@DeXteR25: na początek większość dostępnych wystarczy, tak na prawdę sama ksiązka nie nauczy programowania, tylko rozwiązywanie faktycznych problemów, klepanie kodu coś daje, jak czegoś nie wiesz to googluj, jak nie możesz znaleźć to pisz albo na stackoverflow ( ;) ) , albo chociażby tutaj, troche osób obserwuje ten tag :) ja chetnie pomogę jakby co
@ihwar: No to chyba spróbuję. Nic mi nie szkodzi. Jak polegnę to będę wiedział, że to nie dla mnie. Nie mam żadnych podstaw w programowaniu. Jak mówie, zaczynam od zera. Kiedyś bawiłem się w Basicu ale to byly lata 90-te i niewiele pamiętam :D To raczej śmieszne doświadczenia.
@DeXteR25: w .net nie siedzę, ale książek szukaj na helion.pl (są po polsku), pamiętaj, że teraz programowanie wygląda inaczej niż kiedyś, więc masa nauki przed Tobą (łatwo nie będzie, ale to wszystko zależy jak bardzo czegoś chcesz)
@DeXteR25: To na starcie: http://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/67ef8sbd.aspx następnie praktyczne zastosowania. Wymyśl sobie cokolwiek co byś chciał napisać i pisz, googluj, pisz i googluj.

Ale najlepiej się uczyć z ludźmi, bo od razu widzisz co jest dobre, a co złe. To, że coś działa, nie znaczy, że jest napisane dobrze. No i oczywiście pisząc wyobrażaj sobie, że za pół roku będziesz musiał do tego kodu wrócić i go przerabiać.